Celé know-how Pavla Říhy pod jedinou střechou? 431 nových přátel na stejné vlně? A osobní podpora od mentorů, kdykoliv se zaseknete na místě? Nebuďte už na svůj byznys sami!

Staňte se součástí největšího AKCELERÁTORU & MENTORING KLUBU pro váš online byznys!

Nejlépe fungující ONLINE STRATEGIE dneška, ověřené v praxi 20+ milionového online byznysu + podrobné PŘÍPADOVÉ STUDIE

Ale POZOR! Mentoring klub není online trénink, jak ho znáte. Od klasických online tréninků se mentoring klub liší. Byl vytvořen tak, aby vás na vaší cestě DLOUHODOBĚ PODPOROVAL, pomohl vám posouvat se pravidelně každý den vpřed, až do chvíle, kdy vytvoříte podnikání, které dává SMYSL, PENÍZE a SVOBODU

Podpůrná komunita 431+ online podnikatelů, se kterými se svezete na vítězné vlně

Nebuďte už na to sami! Kdykoliv se zaseknete, v klubu na vás čeká víc než 431 nových přátel, kteří vás postrčí správným směrem, podělí se o své zkušenosti, podpoří a poradí. Zapomeňte na tréninky, kde na vaše příspěvky nikdo neodpoví. PZE klub žije! 🙂 A diskuze uvnitř je dlouhodobě velmi, velmi aktivní!

Špičkové a 100% aktuální know-how: Tréninky, myšlenkové mapy, pracovní sešity, webináře, rozhovory, screencasty, ...

Kromě 173 video-lekcí, empétrojek, myšlenkových map, pracovních sešitů a desítek hodin hodnotného obsahu, které jsou vám k dispozici ihned po vstupu, se můžete těšit na zbrusu NOVÝ OBSAH KAŽDÝ ČTVRTEK... Čekají vás zbrusu nové tréninky, webináře, rozhovory s experty, či screencasty o tom, jak pracovat s kontrétními nástroji.

Katalog 70+ nástrojů a aplikací, které vám ulehčí online byznys, exkluzivně jen pro členy klubu

V rámci členské sekce naleznete dlouhé roky vytvářený seznam 70+ ověřených nástrojů a aplikací, které je úžasné v praxi využívat k maximalizaci zisků, automatizaci a rozvoji online byznysu.

Tým zkušených mentorů pod vedením Pavla Říhy, vám osobně pomůže vždy, když se "zaseknete na místě"

Také občas chcete zkonzultovat strategii s někým, kdo se vyzná? Nebo si nevíte rady s technikou? Jaké by to bylo mít na drátě 24/7 odborníka? Jen jako člen PZE klubu máte neomezený přístup k Pavlovi a dalším mentorům. Ptejte se. Diskutujte strategie. Požádejte o odbornou zpětnou vazbu. Mentoring klub vás posune dál, kdykoliv se na něčem zaseknete. Vytrvalá péče a osobní zpětná vazba je v PZE klubu samozřejmostí! ♥︎

Jak vypadá Mentoring klub uvnitř?

Získejte vše pro růst vašeho online podnikání.
Od A do Z pod jednou střechou!

Vstupte do Mentoring klubu DNES a získáte 25+ tréninků o podnikání přes internet v hodnotě 33.923 Kč ZDARMA

Vstupem do Mentoring Klubu obdržíte za 33.923 Kč ZDARMA 
okamžitý přístup k těmto 25+ tréninkům:

FB-COVERS.001.jpeg

MAPA ONLINE ÚSPĚCHU

[strategický trénink, 4 video-lekce, 580 minut]

INTERAKTIVNÍ TEST

Na co v klubu zaměřit svou pozornost?

Canva kladivo na grafiku

[21 video-lekcí, 141 minut]

Zisková Facebook soutěž

[4 video-lekce, 42 minut]

Facebook reklama pro pokročilé

[4 video-lekce, 78 minut]

Prodejní kampaně na autopilota

[7 video-lekcí, 109 minut]

Úspěšná Facebook reklama

[1 video-lekce, 36 minut]

Webinář, který prodává

[5 video-lekcí, 58 min]

Milionová prodejní stránka

[10 lekcí, 181 min]

Základy SEO optimalizace

[7 video-lekcí, 40 minut]

Vstupní stránka s 47% konverzí

[6 video-lekcí, 98 minut]

Efektivní produkt zdarma

[1 video-lekce, 37 minut]

Správa webu ve WordPressu

[18 video-lekcí, 149 minut]

Nalezni svou vášeň

[6 lekcí, 27 minut]

Změna návyků

[5 video-lekcí, 53 min]

Vstupte DNES za

1.990 Kč/měsíc

*Čtěte zde, jak funguje platba za členství

Co říkají o Mentoring klubu jeho členové?

"PZE klub má alespoň 1000x násobnou hodnotu..."

PZE klub je odlišný v několika věcech:

1) Je to velmi cenově výhodné. Má alespoň 1000x násobnou hodnotu

2) Zakládá se na precizních současných metodách, které nyní právě v ČR fungují

3) Osobní účast a informace a web-setkání s Pavlem jsou jedinečnou hodnotou, protože on Vám konkrétně poradí (a to jsem jinde nezažil že by tomu tak opravdu bylo)

4) Neuvěřitelné množství informací a tréningů, které jsou poctivé, přímočaré a jednoduché - tzn. rozumíte tomu, i když nejste počítačový nebo webový expert

Členství doporučuji Všem zájemcům o online marketing jako velmi hodnotný, spolehlivý kurz, který v objemu videa, textu a myšlenkových map nemá obdobu. Jednoduchost a na druhé straně technická preciznost při popisu a v návodech. Děkuju za skvělý obsah a perfektní vstřícnost Pavle.

Michal Cílekmichalcilek@gmail.com

"Na jednom místě jsem našel tréningy, které moje podnikání katapultovali o dva levely výše..."

Členstvo v klube PZE považujem za jedno z najlepších rozhodnutí aké som urobil. Na jednom mieste som našiel všetky potrebné tréningy, tipy, rady a návody, ktoré moje podnikanie katapultovali vo všetkých oblastiach o dva levely vyššie. Za obrovskú výhodu považujem skutočnosť, že tréningy nie sú iba jedného zamerania, ale našiel som tu tréningy pre všetky oblasti potrebné k tomu, aby som napredoval. Jednoznačne odporúčam.

Martin Štubňazakladateľ portálu 96boats.com

"Mé očekávání to naprosto předčilo..."

Jmenuji se Michaela Maťhová a věnuji se pěstování, sběru a užívání bylin pro naše zdraví. Sleduji Pavla už delší dobu -cca od konce roku 2014 a pořád jsem váhala, zda si od něj koupit kurz. V podvědomí jsem tušila, že je to něco, co potřebuji k vylepšení svého podnikání. Mentoring klub Placen za svou existenci mě dostal a jsem tomu moc moc vděčná. Díky víc než 25ti tréninkům na různá témata, které jsou prostě stavěná na dnešní trend podnikání jsem se posunula neskutečně dál. Je to vlastně živá skupina, kde jso nové vzdělávací komponenty stále přidávány, můžu se vždycky věnovat tomu, co považuji za důležité. Jelikož jsem si prošla více jiných skvělých kurzů - tak jsem měla určitá očeávání, ale je to něco, co nemá obdoby, mé očekávání to naprosto předčilo. Doporučuji klub PZE všem, kteří podnikají a chtějí se posunout dál. Ten posun bude zaručený.

Michaela Maťhovábylinkovyraj.net

"PZE klub mě motivuje k systematické práci na mém podnikání..."

Jmenuji se Kateřina Neubauerová, jsem sociální pedagog, terapeut. Již delší dobu jsem cítila, že potřebuji zevní motivaci, něco, někoho, kdo mě v podnikání postrčí. PZE klub mě motivuje k systematické práci na mém podnikání. Když pracuji už neskáču z místa na místo, ale jedu po jedné linii toho, co mám udělat, až to dokončím, naplánuji další akci. A je super, že se tu mohu podělit o zkušenosti s dalšími lidmi, kteří řeší stejné problémy. Vidím u nich, že to má smysl, přestože sama mám občas krizi. Myslím, že bez členství v PZE klubu bych to už dávno vzdala a místo podnikání si hledala práci. Komu bych členství v klubu doporučila? Doporučuji ho kamarádkám, které na sobě také pracují a chtějí se pohnout pracovně z místa a které dělají to co dělají srdcem a s nadšením. Před vánoci jsem ho zrovna doporučila paní, které končí kamenný obchod s hračkami. Že by mohla svou vizi prodeje hraček zrealizovat právě přes internet. Moc pěkně o nich mluví a je vidět, že nerazí heslo konzumu, ale naopak. Takových lidí je škoda, když končí.

Mgr. Kateřina Neubauerovásociální pedagog, lektorka kurzů empatického rodičovství a kurzů šátkování

"Oceňuji Pavlův osobní přístup, dává zpětné vazby a rady nad zlato..."

Klub Placen za svou existenci mě překvapil svojí uceleností, četnými tréninky a zajímavými rozhovory, které se nezaměřují pouze na jeden aspekt online podnikání, ale provázejí opravdu vším. Ať už jste začátečník nebo máte rozjeté podnikání, každý si tu najde to své a ještě něco navíc. Velmi oceňuji Pavlův osobní přístup, naplno se nám věnuje, dává nám zpětné vazby a rady nad zlato! Zálěží mu na tom, abychom uspěli a je to na jeho práci i výsledcích vidět!

Šárka Wasylyszynováalternativní veterinární medicína

"Stálá podpora od Pavla, jeho týmu a ostatních členů programu..."

Jmenuji se Stanislava Vondráčková. Jsem průvodce na cestě k pozitivní změně. Do Mentoring klubu PZE jsem vstoupila, protože jsem se rozhodla rozběhnout on-line podnikání. Díky tréninkům mi dochází, co jsem dělala špatně a proč mé předchozí výsledky nebyly podle mých představ. V každé lekci nacházím nové užitečné informace (např. efektivní produkt zdarma, rozhovor s Tomášem Lukavcem, vstupní stránka s 47% konverzí, síla nedokonalosti). Jedinečnou výhodou PZE klubu je stálá podpora Pavla, jeho týmu a ostatních členů v programu. Postupné vysvětlení jednotlivých témat bez složitostí je příležitostí pro nás dříve narozené, pro ty co s on-line začínají i pro ty, kteří chtějí dostat své podnikání na vyšší úroveň. PZE klub může být startem i zázemím pro všechny, kteří se rozhodli jít za svým cílem a využít k tomu on-line prostředí.

Stanislava Vondráčkováprůvodce na cestě k pozitivní změně

"Tréninky jsou skvěle připraveny..."

Jmenuji se Ivana Metelková a na svém webu učím lidi, jak poznávat krásné Jeseníky očima domorodce a inspiruji je k jejich objevování. Na tomto projektu jsem již nějaký čas pracovala, ale stále jsem neméla jasno, jak ho pořádně uchopit. A pak jsem narazila na Pavla Říhu a jeho mentoring klub. Napřed jsem váhala, protože jsem již prošla nekolik kurzů a vlastně jsem se nepohnula dopředu. Nakonec jsem se rozhodla klub vyzkoušet, protože jsem cítila, že mi něco stále uniká. Musím říct, že to bylo dobré rozhodnutí. Tréninky jsou skvěle připraveny a obsahují opravdu hodnotné informace, které se dají hned aplikovat. Já nejvíce oceňuji to, že jsem si až tady uvědomila, jak musí všechno na sebe jednoznačně navazovat. Takže jestli někdo tápe jako já, je mentoring klub to jasná volba.

Ivana Metelkováivanametelkova.cz

"Nebudete chápat, jak to může být tak jednoduché..."

Volám sa Zuzana a som projektový manažér. Veci ohľadom návykov, komunikácie, motivácie a t.p. by som vďaka svojej profesii mala mať hlboko v krvi. Avšak až PZE klub mi objasnil čo som robila zle a aký efekt a dopady to malo na ďalšie veci. Vďaka PZE klubu dokážem plánovať aj svoje vlastné projekty a ísť do akcie. Spočiatku to bolo len o tom „Pozriem sa, však vystúpiť môžem kedykoľvek a dovtedy sa snáď niečo zmení“. Až vnútri klubu som pochopila pravidlo „30 dennej výzvy“, prečo a ako vplýva na moju hlavu a odhodlanie. Nikdy som nedokázala pozerať v kľude video dlhšie ako 20 minút. Nudilo ma to. V PZE klube ale hltám tréning za tréningom a viem tie veci aplikovať do praxe. Viem ako, lebo Pavel myslí presne rovnako ako ja (všetko kresliť a písať- ááánoooooo 🙂 ). Členstvo v klube odporúčam všetkým, ktorí hľadajú motiváciu a silu sami v sebe. Pavel vás povedie a za pár dní nebudete chápať, ako to môže byť tak jednoduché. A popritom si tempo určujete sami! Nie ste viazaní a zrušiť členstvo môžete kedykoľvek, aj keď- varujem vás- PZE klub je veľmi návykový!

Zuzana Klaučováprojektový manažer

Vážně si necháte utéct svoje dárky?

+ 17 DALŠÍCH TRÉNINKŮ

Vstupte do Mentoring klubu a získejte ZDARMA celou sadu 25 tréninků pro výdělečné online podnikání. Nebuďte už na to sami! V PZE klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svou vizí potřebovat, ale také novou "online-marketingovou rodinu".