Vstupte do Mentoring Klubu Pavla Říhy a získejte 25+ tréninků o podnikání přes internet v hodnotě 33.923 Kč ZDARMA

Vstupem do Mentoring Klubu obdržíte za 33.923 Kč ZDARMA 
okamžitý přístup k těmto 25+ tréninkům:

Messengerová revoluce

[živé vysílání, 120-180 minut]

A/B testy ke zvýšení zisku

[3 video-lekce, 31 minut]
FB-COVERS.001.jpeg

MAPA ONLINE ÚSPĚCHU

[strategický trénink, 4 video-lekce, 580 minut]

INTERAKTIVNÍ TEST

Na co v klubu zaměřit svou pozornost?

Canva kladivo na grafiku

[21 video-lekcí, 141 minut]

Zisková Facebook soutěž

[4 video-lekce, 42 minut]

Facebook reklama pro pokročilé

[4 video-lekce, 78 minut]

Prodejní kampaně na autopilota

[7 video-lekcí, 109 minut]

Sociální sítě na autopilota

[3 video-lekce, 45 minut]

Webinář, který prodává

[5 video-lekcí, 58 min]

Milionová prodejní stránka

[10 lekcí, 181 min]

Základy SEO optimalizace

[7 video-lekcí, 40 minut]

Vstupní stránka s 47% konverzí

[6 video-lekcí, 98 minut]

Efektivní produkt zdarma

[1 video-lekce, 37 minut]

Generátor návštěvnosti

[4 video-lekce, 34 minut]

Změna návyků

[5 video-lekcí, 53 min]

A nové tréninky pravidelně přibývají!

4-5x měsíčně v členské sekci PZE klubu obdržíte zbrusu nový obsah! 
Pod jednou střechou najdete vše, co k online podnikání potřebujete.

Znásobte své podnikání díky členství v
MENTORING KLUBU PAVLA ŘÍHY!

Pomohu vám "nakoupnout" váš byznys!

Mou vizí je předat vám na jednom místě vše, co bych si přál vědět, když jsem s online podnikáním začínal. Připravil jsem unikátní členskou sekci, která již teď obsahuje přes 20 obsáhlých online tréninků na témata, která jsou pro vaše podnikání klíčová.

Ale POZOR! Mentoring klub není online trénink, jak ho znáte. Od klasických online tréninků se mentoring klub liší víc, než byste čekali. Byl vymyšlen tak, aby vás na vaší cestě DLOUHODOBĚ podporoval, pomohl vám posouvat se z jedné fáze do druhé až do chvíle, kdy vytvoříte podnikání, které vám dává SMYSL a zároveň SVOBODU. V členské sekci klubu s vámi budu já i celá komunita, a budu zde s vámi každý týden sdílet nejnovější trendy, principy i ověřené postupy.

Od A do Z vše pro růst vašeho online byznysu

Mým osobní cílem je starat se o členy MENTORING KLUBU na takové úrovni, že už žádný jiný trénink o podnikání nebudou potřebovat. Chci vytvořit největší komunitu podnikatelů, co vzájemně sdílí vizi být "Placeni za svou existenci", pomáhají si a zároveň sami rozhodují, co by se chtěli v příštích lekcích naučit.

Kromě 173+ video-lekcí, empétrojek, myšlenkových map, pracovních sešitů a desítek hodin hodnotného obsahu, které jsou všem členům k dispozici ihned po registraci, se členové můžu těšit na zbrusu NOVÝ OBSAH KAŽDÝ ČTVRTEK... Čekají vás nové lekce, webináře, rozhovory s experty, či screencasty o tom, jak pracovat s kontrétními nástroji.

V MENTORING KLUBU na vás pravidelně čeká:

 • Zaměření priorit na nejdůležitější věci v podnikání v každé ze 4 fází
 • Nové video-lekce a pracovní sešity, aby vaše podnikání rostlo
 • Rozhovory s experty na konkrétní témata
 • Zpětná vazba od Pavla Říhy každý měsíc v živém ONLINE MENTORINGU
 • Seznam 70+ nástrojů a aplikací, které Pavel v podnikání využívá
 • Speciální slevy jen pro členy klubu na doporučované nástroje a aplikace
 • Screencasty, ve kterých se naučíte jak používat online nástroje v praxi
 • Uzavřená diskuze jen pro členy a aktivní komunita přímo v členské sekci
 • Váš osobní deník úspěchů a vyhlašování "úspěchu měsíce"
 • Pravidelná 30-denní výzva o osobní konzultaci s Pavlem mezi čtyřma očima a další odměny
 • Katalog členů pro vzájemné propojení a nové spolupráce
 • A mnohem, mnohem víc...

Příštích 30 dnů se naučíte o podnikání víc než za celé roky na vysoké škole...

Nečekejte nudnou teorii. Faktem je, že cokoliv v mentoring klubu naučíte, jsem ověřil v praxi reálného byznysu.

Na rozdíl od mnohých "expertů online marketingu" jsem nezačal svoje podnikání tím, že bych učil, jak online marketing dělat. Vytvořil jsem fungující online byznys v jiném oboru, a teprve když jsem uspěl, začal jsem své postupy z praxe sdílet s ostatními.

Častý problém podnikatelů při online marketingu je, že následují zastaralé postupy a rady, které dávno nejsou platné. Aktuálně investuji stovky tisíc korun do tréninků od nejlepších marketérů světa. Pozoruji nové trendy online marketingu dřív než přijdou do Česka a na Slovensko, protože být v podnikání o krok napřed je nesmírně důlelžité. A na internetu to platí dvojnásob!

Obrovský čas, finance i energii vynakládám na to, abych nové trendy, které se naučím, co nejdříve otestoval. Ne vše co funguje v zahraničí, funguje i u nás, a proto je důležité vše ověřit v praxi.

No a to, CO FUNGUJE NA CZ/SK INTERNETU SKVĚLE, právě o to se chci s vámi každý týden dělit uvnitř klubu, abyste ty nejnovější postupy a trendy mohli začít používat dlouho před konkurencí.

V členské sekci klubu budeme pravidelně v kontaktu a dám vám svoji zpětnou vazbu. Určíme si priority a začneme na nich pracovat!

Co říkají o Mentoring klubu jeho členové?

"Na jednom místě jsem našel tréningy, které moje podnikání katapultovali o dva levely výše..."

Členstvo v klube PZE považujem za jedno z najlepších rozhodnutí aké som urobil. Na jednom mieste som našiel všetky potrebné tréningy, tipy, rady a návody, ktoré moje podnikanie katapultovali vo všetkých oblastiach o dva levely vyššie. Za obrovskú výhodu považujem skutočnosť, že tréningy nie sú iba jedného zamerania, ale našiel som tu tréningy pre všetky oblasti potrebné k tomu, aby som napredoval. Jednoznačne odporúčam.

Martin Štubňazakladateľ portálu 96boats.com

"PZE klub mě motivuje k systematické práci na mém podnikání..."

Jmenuji se Kateřina Neubauerová, jsem sociální pedagog, terapeut. Již delší dobu jsem cítila, že potřebuji zevní motivaci, něco, někoho, kdo mě v podnikání postrčí. PZE klub mě motivuje k systematické práci na mém podnikání. Když pracuji už neskáču z místa na místo, ale jedu po jedné linii toho, co mám udělat, až to dokončím, naplánuji další akci. A je super, že se tu mohu podělit o zkušenosti s dalšími lidmi, kteří řeší stejné problémy. Vidím u nich, že to má smysl, přestože sama mám občas krizi. Myslím, že bez členství v PZE klubu bych to už dávno vzdala a místo podnikání si hledala práci. Komu bych členství v klubu doporučila? Doporučuji ho kamarádkám, které na sobě také pracují a chtějí se pohnout pracovně z místa a které dělají to co dělají srdcem a s nadšením. Před vánoci jsem ho zrovna doporučila paní, které končí kamenný obchod s hračkami. Že by mohla svou vizi prodeje hraček zrealizovat právě přes internet. Moc pěkně o nich mluví a je vidět, že nerazí heslo konzumu, ale naopak. Takových lidí je škoda, když končí.

Mgr. Kateřina Neubauerovásociální pedagog, lektorka kurzů empatického rodičovství a kurzů šátkování

"Oceňuji Pavlův osobní přístup, dává zpětné vazby a rady nad zlato..."

Klub Placen za svou existenci mě překvapil svojí uceleností, četnými tréninky a zajímavými rozhovory, které se nezaměřují pouze na jeden aspekt online podnikání, ale provázejí opravdu vším. Ať už jste začátečník nebo máte rozjeté podnikání, každý si tu najde to své a ještě něco navíc. Velmi oceňuji Pavlův osobní přístup, naplno se nám věnuje, dává nám zpětné vazby a rady nad zlato! Zálěží mu na tom, abychom uspěli a je to na jeho práci i výsledcích vidět!

Šárka Wasylyszynováalternativní veterinární medicína

"Tréninky jsou skvěle připraveny..."

Jmenuji se Ivana Metelková a na svém webu učím lidi, jak poznávat krásné Jeseníky očima domorodce a inspiruji je k jejich objevování. Na tomto projektu jsem již nějaký čas pracovala, ale stále jsem neméla jasno, jak ho pořádně uchopit. A pak jsem narazila na Pavla Říhu a jeho mentoring klub. Napřed jsem váhala, protože jsem již prošla nekolik kurzů a vlastně jsem se nepohnula dopředu. Nakonec jsem se rozhodla klub vyzkoušet, protože jsem cítila, že mi něco stále uniká. Musím říct, že to bylo dobré rozhodnutí. Tréninky jsou skvěle připraveny a obsahují opravdu hodnotné informace, které se dají hned aplikovat. Já nejvíce oceňuji to, že jsem si až tady uvědomila, jak musí všechno na sebe jednoznačně navazovat. Takže jestli někdo tápe jako já, je mentoring klub to jasná volba.

Ivana Metelkováivanametelkova.cz

"Stálá podpora od Pavla, jeho týmu a ostatních členů programu..."

Jmenuji se Stanislava Vondráčková. Jsem průvodce na cestě k pozitivní změně. Do Mentoring klubu PZE jsem vstoupila, protože jsem se rozhodla rozběhnout on-line podnikání. Díky tréninkům mi dochází, co jsem dělala špatně a proč mé předchozí výsledky nebyly podle mých představ. V každé lekci nacházím nové užitečné informace (např. efektivní produkt zdarma, rozhovor s Tomášem Lukavcem, vstupní stránka s 47% konverzí, síla nedokonalosti). Jedinečnou výhodou PZE klubu je stálá podpora Pavla, jeho týmu a ostatních členů v programu. Postupné vysvětlení jednotlivých témat bez složitostí je příležitostí pro nás dříve narozené, pro ty co s on-line začínají i pro ty, kteří chtějí dostat své podnikání na vyšší úroveň. PZE klub může být startem i zázemím pro všechny, kteří se rozhodli jít za svým cílem a využít k tomu on-line prostředí.

Stanislava Vondráčkováprůvodce na cestě k pozitivní změně

"Nebudete chápat, jak to může být tak jednoduché..."

Volám sa Zuzana a som projektový manažér. Veci ohľadom návykov, komunikácie, motivácie a t.p. by som vďaka svojej profesii mala mať hlboko v krvi. Avšak až PZE klub mi objasnil čo som robila zle a aký efekt a dopady to malo na ďalšie veci. Vďaka PZE klubu dokážem plánovať aj svoje vlastné projekty a ísť do akcie. Spočiatku to bolo len o tom „Pozriem sa, však vystúpiť môžem kedykoľvek a dovtedy sa snáď niečo zmení“. Až vnútri klubu som pochopila pravidlo „30 dennej výzvy“, prečo a ako vplýva na moju hlavu a odhodlanie. Nikdy som nedokázala pozerať v kľude video dlhšie ako 20 minút. Nudilo ma to. V PZE klube ale hltám tréning za tréningom a viem tie veci aplikovať do praxe. Viem ako, lebo Pavel myslí presne rovnako ako ja (všetko kresliť a písať- ááánoooooo 🙂 ). Členstvo v klube odporúčam všetkým, ktorí hľadajú motiváciu a silu sami v sebe. Pavel vás povedie a za pár dní nebudete chápať, ako to môže byť tak jednoduché. A popritom si tempo určujete sami! Nie ste viazaní a zrušiť členstvo môžete kedykoľvek, aj keď- varujem vás- PZE klub je veľmi návykový!

Zuzana Klaučováprojektový manažer

Vstupem do mentoring klubu získáte:

Ihned ZDARMA 25+ TRÉNINKŮ o online marketingu, obsahujících více než 173 VIDEO-LEKCÍ
+ MP3, pracovní sešity a myšlenkové mapy


DLOUHODOBOU PODPORU A POMOC NA CESTĚ
ZA VÝDĚLEČNÝM ONLINE PODNIKÁNÍM


Pravidelný ONLINE MENTORING s Pavlem Říhou
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Pavla


Každý týden ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci
VIDEO-LEKCE + ROZHOVORY + WEBINÁŘE + SCREENCASTY


Rozhovory s EXPERTY na konkrétní témata marketingu
+ možnost navrhnout, s kým chcete rozhovor


Aktivní KOMUNITA podnikatelů na stejné vlně + uzavřená DISKUZE jen pro členy klubu
+ rozšířené profily a KATALOG ČLENŮ pro vzájemné projení a nové spolupráce


DENÍK ÚSPĚCHŮ pro sdílení pokroků ve vašem podnikání
+ dlouhodobou motivaci posouvat se vpřed


Seznam 70+ NÁSTROJŮ A APLIKACÍ, které Pavel využívá k růstu a automatizaci svého byznysu
+ NEVEŘEJNÉ SLEVY na nástroje online marketingu jen pro členy klubu


Každý měsíc 30 DENNÍ VÝZVA o osobní konzultaci s Pavlem
+ soutěž o 10 knih o podnikání


Požádejte NEZÁVAZNĚ o pozvánku
do MENTORING KLUBU!

POŽÁDAT O POZVÁNKU

 ZÍSKEJTE SVOU POZVÁNKU ZDE

Jak vypadá mentoring klub uvnitř?

Kdy začnete plnit své sny, když ne dnes?

Mentoring klub PLACEN ZA SVOU EXISTENCI vás podpoří dlouhodobě na cestě za vaším výdělečným online podnikáním. Nebuďte už na to sami! V PZE klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svou vizí potřebovat, ale také novou "online-marketingovou rodinu".

ANO, požádat o pozvánku do klubu