.

PAVEL ŘÍHA

Online stratég & mentor

PŮJČTE SI MŮJ MOZEK A ZNÁSOBTE SVOJE PODNIKÁNÍ

Jaké by to bylo letos opět dramaticky zvýšit online zisky? Vydělat si další sta-tisíce/miliony navíc? Proměnit svůj již úspěšný online byznys v mega-úspěšný?

Pokud máte fungující online byznys, čtěte dobře. Svým OSOBNÍM MENTORINGEM 1-NA-1 vám pomůžu proměnit již rozjetý online byznys v multi-milionový.

V roce 2017 jsem pomáhal vyladit online strategii několika TOP českým info-podnikatelům a koučům a všiml si přitom jedné věci: Často i největší špičky a opravdu silní hráči nevyužívají potenciál online marketingu naplno. Mají svoje produkty a služby, velké emailové databáze, tisíce spokojených zákazníků, a přesto jim doslova leží nevšimnuté miliony u nohou. Jako fulltime online stratég tohle vidím denně a popravdě mi to drásá srdce. Je to škoda. Zároveň to dobře chápu.

Pokud jste konzultant, kouč či špičkový expert na konkrétní téma, vzděláváte se primárně v něm. Nemáte čas trávit stovky hodin testováním a zkoumáním neustále se měnících online strategií. Já ten čas mám. Je to moje vášeň, práce a primární expertíza. No, a právě proto je tu můj osobní mentoring...

V rámci té nejužší možné spolupráce s Pavlem Říhou na vás čeká:

  • Úvodní Skype konzultace a nastavení společné vize
  • Má osobní analýza a návrh vysoce efektivní online strategie pro váš byznys
  • Odpolední strategický workshop pouze pro vás, kde společně vytvoříme vaši online strategii, vyladíme cestu zákazníka a definujeme akční kroky
  • 3x osobní Skype konzultace se mnou pro plynulou implementaci
  • 3 leté členství v mém Mentoring klubu Placen za svou existenci (včetně mé osobní podpory) v hodnotě 71.640 Kč + 3 živé mastermind setkání BYZNYS KRUHU v Praze jako dárek

Cílem mého osobního mentoringu je najít a využít ty nejchytřejší online strategie dneška v praxi. Poskládat váš byznys tak, že všechno skvěle navazuje, a navýšit vaše zisky. Vybudovat ucelený online stroj, co zajišťuje pravidelné cashflow a funguje z velké části automaticky (tak, abyste mohli pracovat méně, zvýšili svůj dosah a vydělali více).

Zjistil jsem, že pracovat osobně s lidmi, kteří mají již rozjetý online byznys, mě obrovsky naplňuje. Dovedu tu maximálně pomoci a změna se projeví v číslech mnohem rychleji. Ve výsledcích online marketingu rozhodují drobnosti, a když se správně poskládají, začnou dávat smysl jako celek. Dost často vám drobná strategická změna může přinést miliony navíc každý rok.

Můj osobní mentoring 1-na-1 je to nejlepší, co mohu udělat pro váš byznys.

A kolik to stojí? Dlouhodobou spolupráci se mnou vám nabízím za 289.000 Kč.

Ne, není to pro každého. Můj osobní mentoring je výhradně pro ty, kteří chtějí ladit svoji strategii a dál dramaticky navyšovat zisky. Vybírám si maximálně 3-5 klientů ročně, se kterými spolupracuji.

Podmínkou pro osobní mentoring je, abyste:

1) Již měli funkční online byznys s obratem alespoň 750+tis. ročně

2) Měli jste chuť ladit se mnou vaší online strategii, automatizovat a dál navyšovat zisky;

3) Mohli jste si investici do mého osobního mentoringu dovolit;

Pokud máte pocit, že je můj osobní mentoring pro vás, klikněte na tlačítko níže a odešlete mi svoji žádost. Obratem vám pošlu více info na e-mail:

* Protože chci pomáhat jen lidem, kterým se má konzultace vyplatí, konzultace se mnou jsou předmětem žádosti. Vaši žádost schválím či zamítnu na základě dotazníku, který vám po obdržení pošlu. Nejprve chci vědět o vás a vašem podnikání více a teprve potom se dohodneme, zda-li půjdeme do toho.

VŠE, CO VÁM CHCI PŘEDAT, SÁM UŽÍVÁM V PRAXI

Díky unikátní online strategii mými kurzy prošlo od roku 2013 víc než 10 tisíc spokojených zákazníků. Mám za sebou víc než 10 online kampaní s obraty hodně přes milion korun. Dohromady moje firmy vydělaly již 20+ milionů. Pravidelně dělám webináře, které generují stovky tisíc korun za večer, [...]