Přístup k exkluzivní online výzvě Produktivní za 30 dní!™

30 video-lekcí pro 3x násobné zvýšení vaší produktivity

Nové návyky pro využití systému Produktivní čtyřky v praxi

Propracované pracovní sešity a akční kroky, které vás dovedou až k vysoce nadprůměrným výsledkům

Všechny lekce také ve formátu MP3 pro poslech na cestách

Komunita stovek stejně naladěných lidí vám zaručí motivaci a vzájmenou podporu

Neomezený a doživotní přístup k členské sekci, kde najdete celý obsah tréninku

6 hodnotných bonusů, díky kterým posunete svou produktivitu na zcela novou úroveň

A mnohem, mnohem víc...

"Efektivita a produktivita je součást úspěšného života. Jsem rád, že Pavel vytvořil program, kde sdílí zkušenosti, které mu pomohly vytvořit životní styl, o kterém sní většina lidí. Proto Pavlovu práci doporučuji."

Andy Winsonautor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

"Spokojenosti a úspěchu v práci dosáhnete, když budete efektivní a produktivní. Pavlova metoda, jak toho dosáhnout, je jedinečná. Naučí vás, jak zvládnout práci a zároveň mít čas na sebe, na rodinu, na koníčky. To, že tahle metoda funguje, dokazuje Pavel sám tím, co dokázal a jaký život žije."

Jana Bártíkováprůvodce na cestě k dobré práci

"Systém Produktivní čtyřky jsem začal používat ještě před jeho představením široké veřejnosti. Pavel mě s ním seznámil osobně. Zpočátku jsem to bral jako test. Po měsíci jsem zjistil, že jsem stihl udělat tolik práce dopředu, kolik jsem nestihl za celý rok. A nejlepší na tom je, že jsem se cítil vyrelaxovaný a v pohodě. Žádný stres. Takže ze mě opadlo veliké břímě, začal jsem vědomě relaxovat a přesto zvýšil výsledky."

Tomáš Lukavecbrand manažer úspěšných značek

Vstupem do tréninku získáte:

 • Ve 30 vzdělávacích video-lekcích obdržíte přesný návod jak 3x zvýšit vaši produktivitu, vydělávat VÍCE PENĚZ a zároveň mít VÍCE ČASU na to, co děláte rádi
 • Ukážu vám nejdůležitější principy, jak pracovat efektivně, a tak V KRATŠÍM ČASE dosahovat radikálně lepších výsledků
 • Během 30 denní výzvy se naučíte v praxi využívat Systém Produktivní čtyřky™ a začnete svoji energii využívat přirozeným způsobem tak, abyste během dne byli maximálně produktivní a zároveň plní radosti
 • Řeknete "NE" tomu, co vás v životě brzdí a objevíte svůj skutečný ZÁMĚR
 • Pochopíte, jak funguje vaše SEBEKONTROLA a jak ji lze jednoduše navýšit
 • Obdržíte postup krok za krokem, jak jednou provždy SKONČIT S PROKRASTINACÍ a odkládáním věcí na později...
 • Zlepšíte kvalitu svého spánku, vytvoříte si osobní RANNÍ RITUÁL a naučíte se, jak ráno aktivovat vaši energii tak, že budete vstávat s nadšením a chutí do nového dne
 • Naučíte se, jak každý den SOUSTŘEDĚNĚ TVOŘIT a krok za krokem se posouvat blíže k životnímu stylu vašich snů
 • Přestanete neustále pracovat jen na požadavcích druhých lidí a přijdete na kloub tomu, jak naopak část vašich povinností DELEGOVAT, aby vám ostatní pomohli rychleji realizovat to, po čem již léta toužíte
 • Naučíte se, jak věci vážně ZAČÍT DĚLAT...jak se pustit do akce a nenechat se ničím vyrušit
 • Znovu-objevíte svoji KREATIVITU, začnete mít denně skvělé nápady...a hlavně se naučíte důležité věci DOTAHOVAT DO KONCE
 • Objevíte řadu málo známých nástrojů a praktických technik, které dokážete ihned využívat v praxi k znásobení vaší produktivity
 • To vše a ještě MNOHEM, MNOHEM VÍC na vás čeká v online členské sekci s doživotním přístupem

Jen během ŠŤASTNÉ HODINKY obdržíte tyto jedinečné bonusy:

 • BONUS #1: Záznam semináře Škola návyků živě, ve kterém vás krok za krokem naučím, jak můžete snadno změnit jakýkoliv návyk, vybudovat návyk nový či se zbavit zlozvyků.
 • BONUS #2: Sada 5 aktivačných MP3 nahrávek pro okamžitou aktivaci Produktivní čtyřky - Znáte pocit, kdy se vám nechce začít, máte strach a obavy a k práci se nemůžete přinutit? Pustíte si jednu z 5 krátkých nahrávek a váš pohled se během pár minut změní…Díky těmto 5 aktivačním nahrávkám budete mít více energie a do práce se budete pouštět s nadšením.
 • BONUS #3: VIP trénink Produktivní čtyřka v praxi - Účastníci, kteří dokončili trénink "Produktivní za 30 dní" měli skvělé výsledky, ale po 30 denní výzvě zůstávalo prázdno. Vytvořil jsem proto trénink, který navazuje přesně tam, kde P30 končí. Po skončení tréninku P30 obdržíte každý týden jeden online workshop, který vám pomůže zavést systém Produktivní čtyřky do praxe.
 • BONUS #4: Nalezněte svoji vášeň - V tomto tréninku vám pomohu najít, jaká činnost vás opravdu baví tolik, že byste se tímto chtěli živit… Ukážeme si, jak svou vášeň hledat v případě, že ji stále ještě neznáte.
 • BONUS #5: Co dělají úspěšní jinak - Jde o sérii 24 video-lekcí, které vám dodají inspiraci, jaké návyky je třeba změnit k tomu, abyste se o další krok přiblížili k úspěchu.
 • BONUS #6: Absolutní motivace - Chcete získat absolutní motivaci jít za svými sny a cíly? Jak můžete dělat Osudové rozhodnutí, znásobit svou energii během několika vteřin, či vytrvat ve své vizi? Právě o tom mluvím v tomto prémiovém tréninku.

Všechny objednávky jsou 100% ZABEZPEČENY přes ŠIFROVANÝ server.

Na vaši investici vám dávám 21 denní garanci vrácení peněz. 

Díky zkušenostem s více než 3 tisíci klienty jsem si přínosem tréninku natolik jistý, že mohu dát tuto garanci: pokud dnes vstoupíte do tréninku Produktivní za 30 dní!™ a během prvních 21 lekcí zjistíte, že program z jakéhokoliv důvodu není pro vás, stačí, když mi napíšete email a já vám bez otázek vrátím celou částku zpět. Nerozhodujte se nyní, vstupte a v následujících 21 dnech trénink ověřte v praxi. Překvapí vás, jak rychle si trénink zamilujete. Se 100% garancí neriskujete nic, můžete jen získat.

Řekli o tréninku Produktivní za 30 dní:

"Trénink Produktivní za 30 dní je ucelený systém, který dokáže krok za krokem směřovat pozornost každého, kdo ho začne aktivně používat. Je to návod, jak se stát produktivnějším a začít využívat naplno jednoduché principy, které však mají moc změnit náš život. Na Pavlově tréninku si cením toho, jak dokázal tyto principy seřadit a poskládat do funkčního postupu, ve kterém propojuje důležité informace s akčními kroky do jednoho praktického návodu. V jednom funkčním systému tak získáváte přehledně zpracované know-how a motivaci ke změně, a také akční kroky a podporu jak vytrvat a uvést vše do každodenního života."

Jan Čepelkalektor a kouč, zakladatel Cilevedome.cz

Pavlovu tvorbu sleduji od jeho první kampaně a poslední roky s ním i aktivně spolupracuji. S Produktivní čtyřkou mě opravdu mile překvapil. Obsah je doslova nabitý zajímavými informaci a nad videi jsem zažil nejeden AHA moment. Sám jsem u sebe uviděl koloběh jednotlivych profilu čtyřky a zjistil jak pomocí jednoduchého postupu zefektivnit svoji práci a doslova za méně času zvládnout více věcí.

Michal Kolářspecialista na Facebook reklamy

Jako Tvůrce miluju svobodu, chaos a tvoření podle impulsů. Dlouhá léta mi ale tento přístup nepřinášel výsledky. Mé projekty zůstávaly ležet v šuplíku, anebo jsem na ně neměla čas či energii. Změnu přineslo až setkání s několika muži – s Leem Babautou skrze knihu Zen a hotovo, s mým mužem Erikem, který miluje strukturu, systém a automatizaci, a s Pavlem Říhou, který mě inspiroval ke změně životních návyků.

V Pavlově Produktivní čtyřce jsem našla další inspiraci pro to, abych se cítila v životě ještě líp a ještě víc mých nápadů spatřilo světlo světa. Pavlova videa mi připomněla, že 1) se musím víc věnovat sobě a odpočinku!!! (ano, tři vykřičníky pro všechny ženy, které to čtou a – podobně jako já – na to tak často zapomínají!); 2) nesmím odcházet od počítače rovnou do postele; 3) znát své priority se sakra vyplatí (a udělat je hned ráno); a 4) struktura a systém jsou super i pro chaotické Tvůrce;-).

Moc se těším na trénink Produktivní za 30 dní – od Pavla vím, že bude skvělý i pro nás ženy s dětmi: nezabere nám přes den moc času (20 minut denně dáme!), a hlavně jako ženy – se všemi našimi povinnostmi, ať pracovními nebo doma – budeme mít ideální možnost vše okamžitě aplikovat a vidět, jak nám to funguje!

Dana-Sofie Šlancarovázakladatelka projektu Cyklická žena®, spoluautorka knihy Návod na ženy

Máte stále otázky?

Přemýšlíte, zda je trénink Produktivní za 30 dní!™ pro vás? Odpovědi naleznete zde...

V čem se liší tento trénink od jiných tréninků Pavla Říhy?

Trénink Produktivní za 30 dní!™ je Pavlův zbrusu nový trénink, do kterého vložil nejefektivnější postupy a strategie k navýšení produktivity, které dosud nikde jinde nesdílel. Tento trénink skvěle doplňuje Pavlovy předchozí tréninky Akademie návyků, Dost odkládání a další…výrazně je rozšiřuje, aniž by se s nimi obsahově překrýval, a proto je vhodný i pro absolventy všech předchozích tréninků. Cílem 30 denní výzvy zaměřené na produktivitu je pomoci účastníků nalézt více času v dnešní úspěchané době, dosahovat maximálních výsledků a až 3x násobně zvýšit produktivitu. V posledních 3 letech Pavel investoval stovky tisíc korun do vzdělání od nejlepších lektorů a koučů světa, provedl řadu experimentů a pracoval s více než 3 tisíci klientů… Na základě těchto zkušeností Pavel našel v nepřeberném množství různých postupů ty, které se skutečně osvědčily v praxi…vybral 30 nejefektivnějších postupů a technik produktivity, jež fungují nejlépe, a ty vložil do tréninku Produktivní za 30 dní!™. Trénink Produktivní za 30 dní!™ je tím nejpropracovanějším tréninkem, který Pavel dosud vytvořil a vychází z jeho nejnovějších zkušeností za poslední roky, během kterých vybudoval své milionové podnikání takřka z ničeho.

Jak dlouhá budou videa, kolik jich bude a jak často se budou zveřejňovat?

Po dobu 30 denní výzvy bude každý den zveřejněna jedna praktická video-lekce o délce 5-10 minut, která půjde rovnou k věci a naleznete v ní akční krok, jež budete moci ihned využít v praxi k okamžitému navýšení vaší produktivity. V rámci tréninku tak během 30 dní obdržíte celkem 30 video-lekcí, jež výrazně zvýší efektivitu vaší práce a dají vám více času na to, co děláte nejraději. Po skončení tréninku vás čeká celá řada bonusů.

Kdy startuje trénink Produktivní za 30 dní!™ a od kdy se počítá 21 denní garance?

Celá 30 denní výzva pro vás odstartuje ihned po obdržení platby. Na email vám přijdou přístupové údaje a následně každý den jedna nová lekce. 21 denní garance vrácení peněz se počítá od zveřejnění 1. lekce a posledním dnem garance je den zveřejnění 21. lekce tréninku.

Kolik trénink stojí? Je možné jej získat za nižší cenu?

Cena tréninku je 7188 Kč vč. dph. Zvýhodněnou cenu získáte, když trénink uhradíte svou platební kartou online — v tom případě ušetříte 300 Kč. Pokud je cena tréninku v tuto chvíli mimo vaše možnosti, tak neplaťte nyní celou částku. Zaplaťte dnes jen 3888 Kč, trénink si ověřte a za měsíc odešlete druhou splátku tréninku.

Co když mám jen málo času se tréninku věnovat?

Pokud nyní vstoupíte, tak celý trénink je vám k dispozici doživotně v online členské sekci. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… Pokud tedy zvažujete vstoupit, doporučujeme tak učinit nyní. Tato speciální akce brzy skončí.

Je Produktivní za 30 dní!™ pouze pro podnikatele?

Rozhodně ne! Tento trénink je pro tvůrčí lidi, kteří chtějí realizovat své sny a cíle, mít v životě více energie, času, ale také peněz...překonat svou prokrastinaci a dotahovat věci do konce. A je přitom jedno, zda jste podnikatel, zaměstnanec, student, nebo matka na mateřské. Cílem tréninku je, abyste rychleji dosáhli toho, co od života chcete, naučili se jak využívat svůj čas efektivně a měli víc času na to, co děláte nejraději. Díky tréninku se již nebudete neustále někam honit, ale nad svým časem získáte mnohem větší kontrolu. O svých prioritách si budete rozhodovat sami a svých cílů budete dosahovat mnohem rychleji.

Co když zjistím, že trénink není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na trénink je k dispozici 21 denní garance vrácení peněz. Jak funguje? Po objednání tréninku máte 21 dní na to, abyste si trénink v praxi ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete z tréninku nadšení! Pokud však ne, jednoduše nám napište email a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze.

Další otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu pavel@skolanavyku.cz nebo na telefonu +420 774 304 314.

Prokrastinujete? Kdy to změnit, když ne dnes?!

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST ZARUČENA

Chcete DŮKAZ místo slibů? Níže najdete 50+ zkušeností
od lidí, kteří už trénink prošli před vámi:

"Mám mnohem víc energie, elánu a chuti do života..."

"Investice do tréninku se mi vrátila během 10 dnů..."

"Každé jedno video bylo přínosem..."

"Do výzvy jsem se přihlásila jako přepracovaný a vyhořelý člověk..."

"Díky lekcím má člověk úplně jiný pohled na svět..."

"Mám víc času, méně vyrušení, věci mám pod kontrolou..."

"Trénink přišel v době náročného zkouškového období..."

"Kurz znamenal skutečný zlom v mém životě..."

"Proměnil jsem teorii v praxi..."

"Naučila jsem se dávat přednost prioritám..."

"Nikdy jsem nevěřil motivačním řečem..."

"Vše potřebné k realizaci sebe sama..."

"Informace jsem zavedl systematicky do života..."

"Na začátku jsem byl skeptik..."

"Za ty peníze to stálo..."

Prokrastinujete? Kdy to změnit, když ne dnes?!

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST ZARUČENA

"Praktický přínos, srozumitelnost a okamžitá aplikace..."

"Naučil jsem se aplikovat poznatky z jiných kurzů do praxe..."

"Dokončila jsem úkoly, které mě strašily..."

"Zefektivnil jsem svoje ráno..."

"Trénink mě vytáhl z vyhoření a spirály beznaděje..."

"Těchto 30 dnů mě posunulo úžasně dopředu..."

"V kurzu zaznělo opravdu hodně..."

"Nikdy jsem nebyla příznivcem online tréninků... Až do teď."

"Nasazení ostatních mě velmi motivovalo..."

"Pracuju mnohem efektivněji..."

"Bylo to to, co jsem potřebovala..."

"S pracovními sešity se dobře pracuje..."

"Mám mnohem víc času pro sebe a svoje blízké..."

"Jsem rád, že jsem do toho šel..."

To všechno jsou výsledky účastníků tréninku!

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST ZARUČENA

"Trénink mi za 30 dní zvýšil efektivitu..."

"Mám o hodně více energie... Je mi líp."

"Za den stihnu mnohem víc..."

"Komplexní pohled, jak posunout život dopředu..."

"Dalo mi to mnohem více, než bylo moje očekávání..."

"Cítím se se životem mnohem spokojenější..."

"Díky, že jsi mě do tréninku dokopal..."

"Výsledky jsou hned vidět..."

"Tento program je jedinečný..."

"Kurz budu doporučovat při každé příležitosti..."

"Konečně jdu za svým cílem cílevědomě..."

"Zvýšila jsem obrat v podnikání o 60%..."

"Měním svoje návyky a jsem k sobě laskavá..."

"Teď už vím, co chci..."

"První trénink, který jsem dokončila včas a celý..."

"Nevím, zda mě za poslední roky něco víc nabudilo..."

"Dostala jsem energii jít dál..."

"Nejlepší investice v mém životě..."

"30 denní výzva měla doopravdy pozitivní dopad..."

"Otevřeli se mi oči..."

"Po 30 dnech pracuji efektivněji a méně prokrastinuji..."

Výše máte 50+ zkušeností lidí, kteří trénink prošli a byli z něj nadšení! Se 100% garancí navíc neriskujete nic, můžete jen získat. To za zkoušku stojí, že?

Vstupte dnes do tréninku a znásobte svoji produktivitu!

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST ZARUČENA