Nevíte si s něčím rady?

Zde jsme pro Vás připravili nejčastější otázky:

Jak se přihlásím do členské sekce PZE?

Do členské sekce se přihlásíte zde:

https://placenzaexistenci.cz/klub-nastenka/


Login je Vaše emailová adresa, v případě zapomenutí hesla stačí kliknout na "Zapomněli jste heslo?" a do emailu Vám přijdou potřebné instrukce.

Kolik stojí členství v PZE?

Aktuálně nejvýhodnější nabídku můžete získat zasláním žádosti o pozvánku na stránce https://placenzaexistenci.cz/klub/

 

Tato žádost o pozvánku do klubu Vás k ničemu nezavazuje a na jejím základě obdržíte podrobné informace o fungování klubu, o jeho přínosu pro Vás i o cenách různých variant členství.

Mohu přerušit své členství v PZE? Jak to mám udělat?

Členství v PZE Mentoring klubu je možné přerušit, uděláte to ve členské sekci.
Menu Můj profil => Zrušit členství => Dočasně pozastavit členství.
Jakmile tuto možnost vyberete, tak se Vám otevře formulář, ve kterém jsou veškeré další informace.

Mám měsíční/čtvrtletní/roční členství v Mentoring klubu, jak mohu nejsnadněji změnit na měsíční/čtvrtletní/roční členství?

Své členství v Mentoring klubu můžete jednoduše změnit v sekci Můj profil - podsekce Výhodnější členství, viz https://placenzaexistenci.cz/klub-nastenka/zvyhodnene-clenstvi/

 

Ztratil jsem přístupové údaje, co mám dělat?

To už se někdy stalo každému z nás. 🙂Jděte na přihlašovací stránku a pod okýnkem pro vložení hesla klikněte na "Zapomněli jste heslo?" Po zadání emailu, kterým jste u nás registrovaný, Vám na něj přijde zpráva se vším potřebným.

Zaplatil jsem si trénink / program a nepřišly mi přístupové údaje, co s tím?

Emaily s přihlašovacími údaji, a nejen ty, se někdy objevují ve složkách Spam, Hromadné nebo Reklama. Prohledejte tyto složky a věřím, že přihlašovací údaje najdete. Pokud neuspějete ani tam, určitě se na nás obraťte a napište na podpora@placenzaexistenci.cz , společně to určitě vyřešíme.

Mohu si změnit heslo do členské sekci?

Samozřejmě, heslo je možné změnit a nastavit si jakékoliv dle vlastního uvážení a je to velmi jednoduché. 🙂Stačí na přihlašovací stránce kliknout na "Zapomněli jste heslo", zadat emailovou adresu pod kterou jste do programu/členské sekce přihlášená/ý, na základě toho Vám do emailu přijde odkaz, který je možné ke změně hesla použít.

Mohu platit program Milionová výzva na splátky?

Děláme maximum pro to, abychom našim klientům vyšli vstříc a protože tato otázka není ojedinělá, rozhodně se proti tomu nestavíme. Odpověď je tedy ANO, program je možné zaplatit na více částí a konečná cena se tím nijak nenavýší. Podmínkou však je uhradit celou částku před začátkem programu.

Mohu platit program Prodejní text za 30 dní na splátky?

Děláme maximum pro to, abychom našim klientům vyšli vstříc a protože tato otázka není ojedinělá, rozhodně se proti tomu nestavíme. Odpověď je tedy ANO, program je možné zaplatit na více částí a konečná cena se tím nijak nenavýší. Podmínkou však je uhradit celou částku před začátkem programu.

Mohu platit program Ziskový klub na splátky?

Děláme maximum pro to, abychom našim klientům vyšli vstříc a protože tato otázka není ojedinělá, rozhodně se proti tomu nestavíme. Odpověď je tedy ANO, program je možné zaplatit na více částí a konečná cena se tím nijak nenavýší. Podmínkou však je uhradit celou částku před začátkem programu.

Teď nemám peníze, mohu zaplatit později?

Ano, stačí napsat krátkou zprávu na podpora@placenzaexistenci.cz  a my Vám rádi splatnost posuneme až na 21 dnů od vystavení, je to lepší pro obě strany - Vám nebudou chodit upozornění na fakturu po splatnosti a nám zase upozornění, že nám někdo nezaplatil 🙂

Je platba u vás bezpečná?

Ano, není třeba se ničeho bát. Platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

Nechci platit kartou, je možné platit převodem? Jak to mám udělat?

V případě, že chcete zaplatit převodem je asi nejjednodušší to udělat tak, že provedete registraci ke konkrétnímu produktu nebo programu, o který máte zájem a když dojdete až k platbě a zadání platební karty, tak platbu jednoduše nedokončíte. Do emailu Vám přijde informace o nedokončené platbě, jeden odkaz na dokončení platby a druhý s fakturou, tu si otevřete a zaplatíte standardně převodem.

Byla mi z karty stržena částka za členství v klubu a já nechci pokračovat, můžete mi to vrátit?

S automatickým strháváním platby z karty jste souhlasil/a, když jste si členství v klubu objednal/a. Samozřejmě počítáme s tím, že člověk zapomene kdy se platba strhává, případně úplně vypustí z hlavy, že se má nějaká platba strhnout. 2 pracovních dny po provedení první platby jste obdržel/a potvrzení o založení opakované platby, a to prostřednictvím e-mailu uvedeného na Vaší objednávce. I na to však může každý z nás zapomenout a neví kde email najít, proto je každý klient vždy 7 dnů před automatickým stržením platby o této skutečnosti upozorněn na e-mail uvedený v objednávce, spolu s jasnou informací, jak může opakované platby zrušit.
V tomto případě tedy postupujeme podle zákona a to tedy tak, že peníze vracíme do 14 dnů od objednání produktu, což se vztahuje jen na první platbu, jakmile je produkt čerpán více než 14 dnů, což u opakované platby je, protože nejkratší frekvence placení je 30 dnů, nárok na vrácení platby už klient nemá.
Pokud Vám tedy byla platba stržena a nevíte jak předejít dalšímu strhávání, nemusíte čekat na další email s upozorněním na stržení další platby a můžete své členství okamžitě ukončit ve členské sekci, kde rozkliknete menu Můj profil, v něm vyberete Zrušit členství a dostanete se do prostředí, kde si můžete vybrat možnost Zrušit, případně jen dočasně pozastavit členství. Pokud si s tím nevíte rady a je to pro Vás komplikované, tak nám napište na podpora@placenzaexistenci.cz  a požádejte o ukončení automatického strhávání, tedy i členství v klubu, a my se o to postaráme.

Přišla mi upomínka, že jsem nezaplatil/a, ale já jsem platbu již odeslal/a, co s tím?

Není vůbec potřeba se lekat, nejspíš došlo k tomu, že automatický email s upozorněním odešel někdy mezi registrací, uhrazením a spárováním platby s fakturou v systému. Pokud by dorazila i nějaká další upomínka, tak je třeba prověřit, že platba z účtu opravdu odešla a pak případně na email s upomínkou odpovědět a napsat informaci o tom, kdy byla faktura uhrazena. Společně tomu určitě přijdeme na kloub. 🙂

Nemohu najít fakturu, poradíte mi kde jí najdu?

Faktura Vám určitě dorazila emailem z adresy fakturace@fapifaktura.cz, zkuste prohledat nejen doručenou poštu, ale i složky Spam, Hromadné a Reklamy. Pokud ani tak fakturu nenajdete, napište na podpora@placenzaexistenci.cz  a my zkusíme zjistit, kde je zakopaný pes, hlavně Vám ale fakturu pošleme.

Potřebuji změnit fakturační údaje na faktuře, co pro to mám udělat?

Změnit údaje na faktuře jde nejpozději do jejího uhrazení, pokud je tedy faktura už uhrazená, tak Vám bohužel nemůžeme pomoci. V případě, že faktura ještě placená nebyla, napište nám na podpora@placenzaexistenci.cz  nové fakturační údaje a my se postaráme o změnu a zaslání nové faktury.

Chtěl bych vrátit peníze za trénink, mám na to nárok? Co pro to mám udělat?

Pokud trénink ještě nebyl spuštěn napište na podpora@placenzaexistenci.cz  a peníze Vám vrátíme. Pokud už trénink začal a Vy chcete využít garanci vrácení peněz, tak je nejlepší postupovat podle podmínek garance, které jsou popsány u produktu. Případně emailem na podpora@placenzaexistenci.cz  rovnou doložit požadované (odkaz na stránky, klub apod.) a stručně popsat na základě čeho chcete peníze vrátit. My zhodnotíme, zda je žádost o vrácení peněz oprávněná a budeme Vás kontaktovat.

Zůstane mi po ukončení programu k němu přístup?

K některým programům přístup zůstavá a k jiným ne, informace ke konkrétnímu programu je vždy uvedena na jeho prodejní stránce. Případně se můžete informovat ve Facebookové skupině k danému programu, některý z našich expertů Vám určitě rád a popravdě odpoví.

Nemohu se připojit do FB skupiny k mému kurzu, žádost se stále zpracovává.

Vaše žádosti o členství schvalujeme do 2. pracovního dne. U placených programů je nutné zodpovědět i vstupní otázku - zpravidla se jedná o e-mail, pod kterým jste daný program zakoupili, abychom mohli identifikovat, že se jedná o Váš účet. Bez toho Vaši žádost nemůžeme schválit. Pokud čekáte na schválení delší dobu, obraťte se na nás na podpora@placenzaexistenci.cz  a zjistíme, kde nastala chyba.

Nabízím zboží a ne službu, jsou pro mě vaše programy vhodné?

Pokud plánujete například běžný e-shop a větší množství produktů, pak naše programy nejsou přímo pro Vás. Na druhou stranu, pokud chcete prodávat online, určitě Vás rádi naučíme jak napsat přesvědčivý prodejní text, budovat svou značku a dlouhodobé vztahy se zákazníky - to se skvěle hodí například v síťovém marketingu. Stejně tak se Vám bude členství v programu hodit, pokud ke svému e-shopu chcete navíc klienty vzdělávat a publikovat obsah, který Vám pomůže zviditelnit Vaši značku. Můžete tak efektivně vybudovat dlouhotrvající vztahy s komunitou nadšených zákazníků.

Jak udělat, aby mi od Vás nechodily emaily?

Pokud jste přesvědčená/ý o tom, že pro Vás v našich emailech nejsou žádné přínosné informace, tak to naprosto respektujeme a proto v každém našem emailu, zpravidla až na konci, najdete otázku a odkaz na odhlášení: "Nechcete dostávat další zprávy? Odhlaste se kliknutím zde." Je to opravdu velmi jednoduché, stačí kliknout a potvrdit.

Potřeboval/a bych se spojit s Pavlem, co pro to mám udělat?

Není v aktuálních časový možnostech Pavla věnovat se individuálním požadavkům klientů. Pavel se plně soustředí na tvorbu a předávání funkčních strategií k budování online podnikání ve svých programech. Nicméně má kolem sebe tým skvělých lidí, kterým věří a na které se můžete obrátit - ať už v rámci jednotlivých programů (FB skupina, konzultace a jiné příležitosti, kdy jste s našimi experty v kontaktu) nebo na podpora@placenzaexistenci.cz 

Nemohu se připojit na živou akci, k Insider Mentoringu, kde najdu link?

To je nepříjemné, ale máme hned několik návrhů, jak to řešit. Zkuste kouknout do emailu, nejen do složky doručené pošty, ale i do spamu, hromadné a reklam, určitě jsme Vám link, pomocí kterého se připojíte ke konkrétní události, ať je to Insider Mentoring, konzultace nebo jiné setkání, posílali.
Také odkaz najdete vždy v příslušné členské sekci nebo FB skupině. Pokud se Vám nepodaří ho tam najít, napište ve skupině, určitě ho v odpovědi na Váš příspěvek dostanete hned několikrát.
Nakonec můžete napsat na podpora@placenzaexistenci.cz , odpověď ale nemusíte dostat obratem, pokud je tedy těsně před událostí, na kterou se pokoušíte dostat, vřele doporučujeme výše zmíněný postup, zvýšíte tak svou šanci dostat se na událost včas.

Je cena uvedená u tréninku/programu konečná a s DPH?

Ano, všechny ceny jsou konečné. DPH se k našim programům nepřipočítává, respektive je DPH 0%, jelikož jsme firma sídlící v zahraničí - viz také následující otázka "Jste firma sídlící v UK, musím se po zakoupení vašich kurzů stát identifikovanou osobou a dodaňovat vaše kurzy?". Samozřejmě v ceně nejsou započítány další náklady spojené s podnikáním, které jsou čistě individuální. Například tvorba webu, reklama, potřebné systémy, programy a aplikace. Tyto náklady se u každého liší podle toho v jaké fázi je Vaše podnikání a jaké programy/řešení si zvolíte.

Jste firma sídlící v UK, musím se po zakoupení vašich kurzů stát identifikovanou osobou a dodaňovat vaše kurzy?

K této otázce by se měli vyjadřovat výhradně specialisté na dané téma, tedy specialisté v oblasti DPH. Proto tentokrát necháme za sebe odpovědět daňového poradce a níže naleznete jeho doslovné vyjádření. Pokud Vám i tak bude cokoliv nejasné, napište nám na podpora@placenzaexistenci.cz, jen prosím počítej s delší reakční dobou právě z důvodu, že v této problematice dáváme na názor profesionála, kterému budeme Váš případný dotaz posílat a proto nebudeme schopni odpovědět obratem.

Webináře / on-line vzdělávací programy a tréninky pro fyzické osoby nepodnikatele

V oblasti DPH je vždy nezbytné určit, kde má daná služba MÍSTO PLNĚNÍ. Školení formou webinářů a on-line tréninků poskytované konečným zákazníkům (tj. osobám, které nepodnikají), má MÍSTO PLNĚNÍ tam kde je usazen poskytovatel (viz §9 odst. 2 zákona o DPH). V našem případě tedy v Británii, proto se nemusíme v Česku či na Slovensku registrovat.
Možná někoho může mást to, že v současnosti platí, že všechny firmy bez ohledu na sídlo prodávající digitální produkty zákazníkům v EU se musí buď registrovat k DPH ve všech zemích, kam prodávají, anebo využít tzv. MOSS (Mini One Stop Shop) a registrovat se v jedné zemi EU dle svého výběru a účtovat DPH ve výši platné v dané zemi. Pokud bychom provozovali např. e-shop plný eBooků nebo hudby, měli bychom problém. Příslušnost nebo nepříslušnost k DPH je totiž i zde určena MÍSTEM PLNĚNÍ – a to u elektronicky poskytovaných digitálních produktů je vždy v bydlišti kupujícího (viz §10i zákona o DPH). Nicméně poskytování on-line školení (webinářů, vzdělávacích programů) nespadá do kategorie elektronicky poskytovaných digitálních produktů, protože není automatizované s minimálním lidským zásahem, ale protože právě naopak role našich lektorů/expertů je zcela zásadní (viz čl. 7 Nařízení Rady EU 282/2011, kterým se stanoví prováděcí opatření ke Směrnici o DPH). MÍSTEM PLNĚNÍ je tak v případě webinářů / on-line vzdělávacích programů a tréninků vždy sídlo poskytovatele, nikoliv bydliště zákazníka.

Webináře / on-line vzdělávací programy a tréninky pro podnikající fyzické osoby neplátce (nebo právnické osoby neplátce)

Může se stát, že náš webinář navštíví například podnikatel, který je neplátcem. Nepředá nám tedy své DPH číslo, a tedy my se k němu z pochopitelných důvodů chováme, jako kdyby šlo o konečného zákazníka. Z jeho perspektivy je však samozřejmě pochopitelná obava, zda by se neměl stát osobou identifikovanou k dani (IO) a českou/slovenskou DPH samovyměřit. Ovšem dokonce ani v jeho případě MÍSTEM PLNĚNÍ přijaté služby (webináře/on-line vzdělávacího programu) není Česká republika (Slovensko), ale je to opět místo, kde je usazen poskytovatel, tedy Británie. Zde lze upozornit na rozhodnutí Soudního dvora EU C‑568/17 Geelen, který určil, že vzdělávací, zabavní a podobné akce (semináře) pro veřejnost mají MÍSTO PLNĚNÍ tam, kde se fyzicky konají, ale jsou-li provozovány prostřednictvím webu, pak tam, kde je usazen poskytovatel.
Přesto: pokud patříte mezi skutečně obezřetné, ověřte si s Vaším správcem daně, zda výše zmíněné rozhodnutí Geelen akceptuje. Setkali jsme se v naší praxi i s případy, kdy správce daně nepovažoval toto rozhodnutí za důležité a vyžadoval registraci jako IO a samovyměření DPH. Pokuste se mu v takovém případě vysvětlit, že rozhodnutí Soudního dvora EU jsou v oblasti DPH závazná a nelze je jednoduše přehlížet. Jsme připraveni kdykoli Vám nabídnout svou pomoc, pokud budete pro svého správce daně potřebovat bližší vysvětlení této problematiky.

Shrnutí

Vzhledem k výše uvedenému žádný náš klient nemá povinnost doplácet DPH ani se registrovat jako IO, jelikož MÍSTEM PLNĚNÍ – tedy místem poskytování služeb v podobě webinářů a on-line vzdělávacích programů a tréninků - je vždy sídlo poskytovatele. Nebude však na škodu ověřit si postoj Vašeho správce daně, pokud jste podnikatelem či právnickou osobou. Současně platí, že při prodeji webinářů a on-line vzdělávacích programů a tréninků, námi není a nebude účtována česká/slovenská DPH, protože účtována být nemá.
Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Neváhejte nás kontaktovat jedním z následujících způsobů:
  • Jednoduše vyplňte formulář níže, my se Vám ozveme zpět.
  • Napište na email podpora@placenzaexistenci.cz, na veškeré otázky se snažíme odpovídat maximálně do 24 pracovních hodin.

Kontaktujte naši zákaznickou podporu:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Zde je pár způsobů, jak být s Pavlem Říhou ve spojení:

Krok 1: Přidejte se do skupiny Placen za svou existenci na Facebooku, ve které se víc než 2641 lidí s vizí proměnit svou vášeň v podnikání podporuje a vzájemně posouvá vpřed k vytouženým výsledkům.

Krok 3: Požádejte o pozvánku do Mentoring Klubu PLACEN ZA SVOU EXISTENCI.  Spolu se 331 členy uvnitř klubu dlouhodobě pracujeme na tom, aby si zhmotnili podnikání, které je skutečně baví, mění svět a zároveň vydělává peníze. Jako člen Mentoring Klubu získáte 20+ tréninků na klíčová témata podnikání a online marketingu (dohromady přes 143 video lekcí), ale hlavně dlouhodobou podporu od Pavla Říhy a dalších 331 nových přátel na vaší cestě za životním stylem "Placen za svou existenci", který dává nejen SMYSL, ale také SVOBODU! Požádejte o pozvánku do klubu zde...