Rozjíždíte ONLINE BYZNYS?

Skutečná "univerzita online podnikání" pod jedinou střechou? 431 nových přátel na stejné vlně? A osobní podpora od mentorů, kdykoliv se zaseknete na místě? Nebuďte už na svůj online byznys sami!

Staňte se součástí největšího AKCELERÁTORU & MENTORING KLUBU pro váš online byznys!

Co získáte vstupem do Mentoring klubu?

⓵ Obdržíte přístup k nejlépe fungujícím ONLINE STRATEGIÍM dneška, které byly ověřeny na CZ/SK trhu v praxi 20-milionového byznysu

Měníte svou vášeň v online byznys? Pomáháte lidem zdokonalit podnikání, zlepšit zdraví, vztahy či finanční situaci? Chcete získat víc klientů přes internet, tvoříte blog nebo vlastní online produkt? Potom vám to, co se zde naučíte ušetří roky času, a pomůže vašemu podnikání raketově růst.

⓶ Při vstupu do klubu vás přivítá TEST VAŠEHO PODNIKÁNÍ, který vám dá INDIVIDUÁLNÍ ODPOVĚDI, jak posunout vaše podnikání vpřed

Od Pavla zde dostanete konkrétní rady a tipy na tréninky, se kterými začít, abyste se - vzhledem k fázi vašeho podnikání - posunuli rychle o velký skok dopředu.

⓷ Po prvních 3 dnech se s vámi Pavel spojí osobně přes klubový chat. Zeptá se vás, proč jste tady, zodpoví otázky a nasměruje k výsledkům...

Tento chat je vaším přímým napojením na Pavla a další experty. Můžete ho používat kdykoliv, když budete potřebovat. Na své online podnikání nebudete sami a kdykoliv se na něčem zaseknete, obdržíte podporu či zpětnou vazbu od zkušených mentorů.

⓸ V členské sekci vás čeká nejširší CZ/SK knihovna 25+ tréninků o online podnikání

Tréninky jsou vždy špičkově zpracované, v praxi ověřené a na praktických příkladech ilustrované. Jsou vždy 100% aktuální. Doplněny o myšlenkové mapy, pracovní sešity, checklisty, MP3 pro poslech na cestách a další materiály. Abychom drželi vysokou kvalitu tréninků, členové klubu můžou každý trénink ohodnotit 1-5 hvězdičkami. 

A průměrné hodnocení tréninků?  
 
(založeno na 3.251 hlasech u jednotlivých tréninků!)

Každý čtvrtek obdržíte zbrusu nový obsah na aktuální téma, které členové klubu právě řeší

Díky každodenní komunikaci uvnitř klubu, má Pavel skvělý přehled o tom, jaké překážky členové klubu aktuálně řeší. No, a právě tomu se přizpůsobuje nový obsah! Pokud tedy v klubu sdílíte svůj problém a záhy se objeví nový trénink přesně na to vaše téma, věřte, že to není náhoda!

⓺ Zapojíte se do komunity stejně smýšlejících lidí, která vám otevře zcela nové dveře a přinese do života nečekané možnosti

Říkal jsem, že nebudete sami? Přátelství a spolupráce, které vznikají zde v klubu, už dávno přerostla hranice členské sekce. PZE klub žije! Nejen, že se v klubu členové vzájemně podporují, radí si a dávají si zpětnou vazbu. Ale díky katalogu členů navazují i osobní kontakty - napíšou si email, volají si, scházejí se na kávu, spojují své síly a vytváří dohromady zcela nové projekty. Jaké by to bylo mít takovou komunitu kolem sebe? Zapomeňte na tréninky, kde na vaše příspěvky nikdo neodpoví. Uvnitř klubu čeká přes 431 podnikatelů naladěných na podobnou vlnu jako vy!

⓻ K maximální efektivnitě a plné automatizaci vašeho byznysu vám pomůže katalog 70+ nástrojů a aplikací, který Pavel dával dohromady roky

V rámci členské sekce naleznete dlouhé roky vytvářený seznam 70+ ověřených nástrojů a aplikací, které je úžasné v praxi využívat k maximalizaci zisků, automatizaci a rozvoji online byznysu. Zároveń pro vás sjednáváme ZVÝHODNĚNÉ CENY JEN PRO ČLENY KLUBU.

⓼ Budete mít k dispozici strategický "POHLED Z VRCHU". Přesnou mapu, podle které pak budete postupovat krok-za-krokem k úspěchu...

Důležité zmínit, že tréninky v klubu na sebe navazují a společně tvoří velmi chytře promyšlený celek. Pokud chcete uspět, je potřeba následovat ověřenou mapu a poskládat byznys do podoby, která funguje.Přesně k tomu vás povede Pavel uvnitř klubu. Nenechá vás sejít z cesty. Povede vás za ručičku k výsledkům.

⓽ S Pavlem budete ve spojení nejen skrze chat, ale také ŽIVĚ skrze ONLINE MENTORING

Pavel a ostatní experti pořádají pravidelná živá vysílání, ve kterých zodpoví všechny vaše otázky. Jsou to 2-3 hodiny věnované pouze členům klubu, ve kterých se můžete na cokoliv zeptat, ale i požádat o konkrétní zpětnou vazbu na váš web. V tom případě nasdílí Pavel obrazovku a přímo na vašem webu ukáže, co konkrétně zlepšit. Právě tato přímá zpětná vazba je pro mnohé členy klubu neuvěřitelně přínosná...

⓾ A abyste neztráceli motivaci jít kupředu rychleji, každý měsíc soutěžíme o OSOBNÍ KONZULTACI s Pavlem Říhou a další ceny...

Budování úspěšného online podnikání jsme proměnili v zábavnou hru. Každý měsíc v klubu běží 30-denní výzva. Za aktivní účast v klubu a pokroky, které uděláte, získáváte body. Tyto body poté proměníte za osobní konzultaci s Pavlem, knížky, popř. další odměny. 

Co říkají o klubu členové?

Bude to i váš příběh? Staňte se DNES členem Mentoring klubu PZE a získejte tréninky 
za 33.923 Kč ZDARMA!

Vstupte jen za 1.990 Kč/měsíc

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST zaručena

Pavel Říha

Osobní vzkaz Pavla Říhy
Praha, 2017

Je opravdu možné vytvořit si online příjem, který vám zajistí svobodný a naplněný život?

Neříkám, že je to snadné, ale... Existuje ověřená cesta, jak to dokázat. Pokud chcete vytvořit svůj online stroj na peníze, který bude vydělávat za vás 24 hodin denně, pak musíte rozeznat TO DŮLEŽITÉ od zbytečného balastu...

Otázka zní: Co je vlastně důležité? Jak se v tom všem zorientovat?

A proto jsem založil Mentoring klub Placen za svou existenci, kde chci svoje know-how sdílet a svou vytrvalou podporou, strategickými tréninky, technickými postupy a osobní prací s vámi, vám pomoci na cestě k online úspěchu.

Proč někteří vydělají přes internet miliony ročně a druzí se s online podnikáním trápí a výsledky stále nikde?

V čem je háček?

Osobně jsem zažil oba stavy. Roky jsem se v online podnikání trápil. Můj prodej byl nízký nebo žádný. Snažil jsem se, učil jsem se, předělával weby, zkoušel nové strategie, ale mé prodeje nerostly. Pak najednou došlo k zlomu.

Vydělal jsem za měsíc 100 tisíc korun (víc než předtím za celý rok dohromady!), a nedlouho na to první milion. To bylo již více jak 4 roky zpátky. Od té dobymi můj online byznys vydělal přes 22 milionů (a vytvořil stálý příjem přes 12.859 Kč denně!)  

Otázka zní, jak to všechno začalo? A dá se něco podobného opakovat?

Když se dívám zpětně, vidím jeden...

HLAVNÍ DŮVOD, proč to nejdřív celé roky nešlo, a najednou "z ničeho nic" přišel úspěch.

Přes internet podnikám již 10 let. Prvních 5 let v podnikání jsem podnikal metodou “POKUS > OMYL”. Vše jsem stavěl na zelené louce “z ničeho". Ve své druhé “pětiletce” jsem na to šel jinak.

Využil jsem neobvyklou strategii online marketingu, na kterou jsem zaměřil svou veškerou pozornost. A VÝSLEDKY SE DOSTAVILY.

Pokud mě milionové online podnikání něco naučilo, je to tato věc...

“Dokud nezaměřím energii na to, co je doopravdy důležité, pak je mi i špičkový produkt zcela k ničemu.”

Pokud vážně chcete uspět, je extrémně důležité, abyste to pochopili. Proti těm největším byznys hráčům jsme jen zrnko písku. Pokud chceme vyhrát, tak musíme JEDNAT CHYTŘE.

Nemůžeme plýtvat energií nebo časem. Či dokonce znovu vynalézat kolo.

Pokud chcete zvítězit v souboji i s mnohem větší konkurencí, je na čase dělat věci jinak. Chytřeji.

Proměnit své slabé stránky ve výhody. Využít naplno pravidlo 80/20.

Naučit se, jak proměnit minimální energii v maximální zisk.

Nenechat se zpomalit či zastavit překážkami. Soustředit se na klíčové kroky a s jistotou postupovat vpřed. No, a přesně to je cílem mé podpory v Mentoring klubu Placen za svou existenci. Předávám tam členům ucelené strategie, které přinášejí co největší výsledky, s co nejměnším úsilím. Ukazuji, jak lze dělat online byznys chytře, a i sám (či s malým týmem) vydělávat miliony korun ročně.

Mojí vizí je, aby již nadále neplatilo, že 9 z 10 online podnikání selže…

Ze své práce ze stovkami online byznysů vím, že nejčastěji je brzdí tyto důvody:

1) Nízké know-how a neucelené zdroje informací
2) Neschopnost určit si správné priority
3) Chybějící podpora okolí a absence zkušeného mentora
4) Roztěkanost, a skákání od jedné taktiky online marketingu k druhé
5) A snížená vytrvalost

A bez vytrvalosti, špičkového know-how a soustředění se na správnou strategii nejde uspět.

Proto jsem vytvořil Mentoring klub Placen za svou existenci, který dává nejen ucelené know-how pod jednou střechou, ale hlavně…

Získáte ZDE něco, co vám žádná kniha, online trénink, či seminář nikdy nedá.

Mentoring a zpětnou vazbu od expertů, kteří mají zkušenosti. Komunitu stovek lidí, která roste s vámi (a která společně táhne za jeden provaz). Podporu a pomoc, kdykoliv se zaseknete na místě.

Mentoring klub je "univerzita online podnikání" s dlouhodobou osobní podporou, doporučenými nástroji a veškerým know-how, co budete na své cestě potřebovat. Získáte vše pod jednou střechou, což umožní pracovat na vašem podnikání konzistentně, systematicky a uceleně. Konečně začnete využívat chytrých online strategií, které skvěle fungují jen jako celek.

V Mentoring klubu na vás pravidelně čeká:

 • Zaměření priorit na nejdůležitější věci v podnikání
 • Nové video-lekce, myšlenkové mapy a pracovní sešity, aby vaše podnikání rostlo
 • Rozhovory s experty na konkrétní témata
 • Zpětná vazba od Pavla Říhy každý měsíc v živém ONLINE MENTORINGU
 • Tým profesionálů, kteří vám pomohou individuálně překonat veškeré technické, strategické i marketingové překážky, kdykoliv se zastavíte na místě
 • Seznam 70+ nástrojů a aplikací, které Pavel v podnikání využívá k maximálním ziskům
 • Speciální slevy jen pro členy klubu na praktické nástroje a aplikace
 • Screencasty, ve kterých se naučíte jak používat online nástroje v praxi
 • Uzavřená diskuze jen pro členy a aktivní komunita přímo v členské sekci
 • Váš osobní deník úspěchů a vyhlašování "úspěchu měsíce"
 • Pravidelná 30-denní výzva o osobní konzultaci s Pavlem mezi čtyřma očima a další odměny
 • Katalog členů pro vzájemné propojení a nové spolupráce
 • A mnohem, mnohem víc...

To zní dobře, co říkáte?

Mentoring klub PZE nabízí nejucelenější know-how online marketingu, které lze na CZ/SK trhu získat. Faktem je, že cena klubu je naprosto zanedbatelná v porovnání s tím, co vašemu podnikání přinese. Pokud z Mentoring klubu nebudete nadšení a sami se nepřesvědčíte, že je tím nejlepším průvodcem na cestě k úspěšnému online byznysu, tak vám vrátím vaše peníze.

Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte dnes do Mentoring klubu PZE, v příštích 30 dnech ho využijte na maximum, a jestliže nebudete doslova ohromeni (!), jestliže to nebude vaše nejlepší investice do vzdělání vůbec, napište mi a já vám okamžitě, bez otázek vrátím vaše peníze.

A to není všechno!

Jelikož Mentoring klub má již stovky členů, kteří jsou s ním maximálně spokojení, rád bych vám nabídnul ještě něco: Pokud by vás Mentoring klub vysloveně zklamal a nesplnil vaše očekávání, napište mi to spolu s žádostí o vrácení peněz a jako omluvu vám k vrácené částce přidám 1.000 Kč ze svého.

Proč to dělám?

Chci, abyste věděli, že si za Mentoring klubem 100% stojím.

Není to jen obyčejný “online trénink”. Je to unikátní byznys akcelerátor, kterému věnuji 90% svého času a všem členům dávám maximální možnou péči.

Nezůstávejte proto stát před branami. Máte 30 dní na otestování v praxi. Pak se rozhodnete, jestli chcete pokračovat dál. VYPLŇTE SVOU PŘIHLÁŠKU ZDE. Nemáte co ztratit, můžete jen získat! A to hodně...

Vstupte do Mentoring klubu DNES a získáte 25+ tréninků o podnikání přes internet v hodnotě 33.923 Kč ZDARMA

Vstupem do Mentoring Klubu obdržíte za 33.923 Kč ZDARMA 
okamžitý přístup k těmto 25+ tréninkům:

[1 video-lekce, 41 minut]
[1 video-lekce, 79 minut]
Týdenní zhodnocení - Hana Trnčáková
[2 video-lekce, 70 minut]
[1 video-lekce, 46 minut]
[2 video-lekce, 60 minut]
[1 video lekce, 21 minut]
[živé vysílání, 120-180 minut]
[5 video-lekcí, 66 minut]
[9 video-lekcí, 178 minut]
Poznejte, jak vám autentické video ušetří čas, energii a v konečném důsledku i peníze... Odhoďte své strachy a obavy. Hana Trnčáková [1 video lekce, 50 min]
[3 video lekce, 70 minut]
Hana Trnčáková
[1 video lekce, 36 minut]
Sila slov Hana Trncakova
[2 video-lekce, 83 minut]
Energizer - produktivní porada - Hana Trnčáková
[1 video-lekce, 70 minut]
[3 video-lekce, 58 minut]
[6 video-lekcí, 301 minut]
[7 video-lekcí, 136 minut]
[1 video-lekce, 38 minut]
[4 video lekce, 55 minut]
Umocněte správné využití vašeho času, energie i peněz pomocí ASISTENTA. Eliminujte činnosti, které vás nebaví, brzdí, negenerují zisk... Hana Trnčáková [1. video lekce, 37 min]
[1 video-lekce, 25 minut]
[1 vizualizace, 56 minut]
[3 video lekce, 38 minut]
Efektivní komunikace - Hana Trnčáková
[2 video lekce, 74 minut]
[1 video-lekce, 45 min]
[6 video-lekcí, 123 minut]
Jak zkrotit elektronický čurbes - Hana Trnčáková
[3 video lekce, 51 minut]
[1 video-lekce, 18 minut]
[8 video-lekcí, 160 min]
[1 video-lekce, 31 minut]
[3 video lekce, 63 minut]
[4 video-lekce, 111 minut]
Eshop na Miowebu
[11 video-lekcí, 134 minut]
[12 video-lekcí, 349 minut]
Pracovní kokpit - Hana Trnčáková
[1 video-lekce, 45 min]
[3 video-lekce, 31 minut]
[10 video-lekcí, 158 minut]
[1 video-lekce, 54 min]
Evergreen_webinář_na_Miowebu
[12 video-lekcí, 137 minut]
Ženský cyklus a time management - Hana Trnčáková
[2 video-lekce, 54 minut]
Proč je důležité mít jasno o práci, kterou chcete předat asistentovi. Jak si co nejlépe připravit náplň práce a sobě uvolnit ruce. Hana Trnčáková [1. video lekce, 42 min]
[6 video-lekcí, 55 minut]
Jak na živé vysílání jako z TV studia.
[3 video lekce, 41 minut]
[1 video-lekce, 18 minut]
[1 video-lekce, 18 minut]
Hana Trnčáková [3 video lekce, 52 minut]
[4 video lekce, 101 minut]
[1 video-lekce, 31 minut]
[1 video-lekce, 45 min]
[1 video-lekce, 23 minut]
[1 video-lekce, 56 minut]
[1 video-lekce, 42 minut]
[1 video-lekce, 23 minut]
[1 video-lekce, 44 minut]
[6 video-lekcí, 54 minut]
[záznam přednášky, 58 minut]
[2 video lekce, 43 minut]
[22 video-lekcí, 209 minut]
[1 video-lekce, 17 min]
[10 video-lekcí, 100 minut]
[12 video-lekcí, 187 minut]
[1 video-lekce, 50 minut]
[13 video-lekcí, 251 minut]
[1 video-lekce, 40 minut]
[9 video-lekcí, 136 minut]
[8 video-lekcí, 138 minut]
[9 video-lekcí, 74 minut]
[1 video-lekce, 19 minut]
[5 video-lekcí, 59 min]
[3 video-lekce, 47 minut]
[strategický trénink, 1 video-lekce, 115 minut]
Na co v klubu zaměřit svou pozornost?
[21 video-lekcí, 141 minut]
[4 video-lekce, 42 minut]
[4 video-lekce, 78 minut]
[7 video-lekcí, 109 minut]
[1 video-lekce, 36 minut]
[5 video-lekcí, 58 min]
[10 lekcí, 181 min]
[7 video-lekcí, 40 minut]
[6 video-lekcí, 98 minut]
[1 video-lekce, 37 minut]
[18 video-lekcí, 149 minut]
[6 lekcí, 27 minut]
[5 video-lekcí, 53 min]

Získejte všech 25+ tréninků 
za 33.923 Kč ZDARMA!

Vstupte jen za 1.990 Kč/měsíc

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST zaručena

Co říkají o Mentoring klubu jeho členové?

"PZE klub má alespoň 1000x násobnou hodnotu..."

PZE klub je odlišný v několika věcech:

1) Je to velmi cenově výhodné. Má alespoň 1000x násobnou hodnotu

2) Zakládá se na precizních současných metodách, které nyní právě v ČR fungují

3) Osobní účast a informace a web-setkání s Pavlem jsou jedinečnou hodnotou, protože on Vám konkrétně poradí (a to jsem jinde nezažil že by tomu tak opravdu bylo)

4) Neuvěřitelné množství informací a tréningů, které jsou poctivé, přímočaré a jednoduché - tzn. rozumíte tomu, i když nejste počítačový nebo webový expert

Členství doporučuji Všem zájemcům o online marketing jako velmi hodnotný, spolehlivý kurz, který v objemu videa, textu a myšlenkových map nemá obdobu. Jednoduchost a na druhé straně technická preciznost při popisu a v návodech. Děkuju za skvělý obsah a perfektní vstřícnost Pavle.

Michal Cílekmichalcilek@gmail.com

"Na jednom místě jsem našel tréningy, které moje podnikání katapultovali o dva levely výše..."

Členstvo v klube PZE považujem za jedno z najlepších rozhodnutí aké som urobil. Na jednom mieste som našiel všetky potrebné tréningy, tipy, rady a návody, ktoré moje podnikanie katapultovali vo všetkých oblastiach o dva levely vyššie. Za obrovskú výhodu považujem skutočnosť, že tréningy nie sú iba jedného zamerania, ale našiel som tu tréningy pre všetky oblasti potrebné k tomu, aby som napredoval. Jednoznačne odporúčam.

Martin Štubňazakladateľ portálu 96boats.com

"Mé očekávání to naprosto předčilo..."

Jmenuji se Michaela Maťhová a věnuji se pěstování, sběru a užívání bylin pro naše zdraví. Sleduji Pavla už delší dobu -cca od konce roku 2014 a pořád jsem váhala, zda si od něj koupit kurz. V podvědomí jsem tušila, že je to něco, co potřebuji k vylepšení svého podnikání. Mentoring klub Placen za svou existenci mě dostal a jsem tomu moc moc vděčná. Díky víc než 25ti tréninkům na různá témata, které jsou prostě stavěná na dnešní trend podnikání jsem se posunula neskutečně dál. Je to vlastně živá skupina, kde jso nové vzdělávací komponenty stále přidávány, můžu se vždycky věnovat tomu, co považuji za důležité. Jelikož jsem si prošla více jiných skvělých kurzů - tak jsem měla určitá očeávání, ale je to něco, co nemá obdoby, mé očekávání to naprosto předčilo. Doporučuji klub PZE všem, kteří podnikají a chtějí se posunout dál. Ten posun bude zaručený.

Michaela Maťhovábylinkovyraj.net

"Oceňuji Pavlův osobní přístup, dává zpětné vazby a rady nad zlato..."

Klub Placen za svou existenci mě překvapil svojí uceleností, četnými tréninky a zajímavými rozhovory, které se nezaměřují pouze na jeden aspekt online podnikání, ale provázejí opravdu vším. Ať už jste začátečník nebo máte rozjeté podnikání, každý si tu najde to své a ještě něco navíc. Velmi oceňuji Pavlův osobní přístup, naplno se nám věnuje, dává nám zpětné vazby a rady nad zlato! Zálěží mu na tom, abychom uspěli a je to na jeho práci i výsledcích vidět!

Šárka Wasylyszynováalternativní veterinární medicína

"Stálá podpora od Pavla, jeho týmu a ostatních členů programu..."

Jmenuji se Stanislava Vondráčková. Jsem průvodce na cestě k pozitivní změně. Do Mentoring klubu PZE jsem vstoupila, protože jsem se rozhodla rozběhnout on-line podnikání. Díky tréninkům mi dochází, co jsem dělala špatně a proč mé předchozí výsledky nebyly podle mých představ. V každé lekci nacházím nové užitečné informace (např. efektivní produkt zdarma, rozhovor s Tomášem Lukavcem, vstupní stránka s 47% konverzí, síla nedokonalosti). Jedinečnou výhodou PZE klubu je stálá podpora Pavla, jeho týmu a ostatních členů v programu. Postupné vysvětlení jednotlivých témat bez složitostí je příležitostí pro nás dříve narozené, pro ty co s on-line začínají i pro ty, kteří chtějí dostat své podnikání na vyšší úroveň. PZE klub může být startem i zázemím pro všechny, kteří se rozhodli jít za svým cílem a využít k tomu on-line prostředí.

Stanislava Vondráčkováprůvodce na cestě k pozitivní změně

"Tréninky jsou skvěle připraveny..."

Jmenuji se Ivana Metelková a na svém webu učím lidi, jak poznávat krásné Jeseníky očima domorodce a inspiruji je k jejich objevování. Na tomto projektu jsem již nějaký čas pracovala, ale stále jsem neméla jasno, jak ho pořádně uchopit. A pak jsem narazila na Pavla Říhu a jeho mentoring klub. Napřed jsem váhala, protože jsem již prošla nekolik kurzů a vlastně jsem se nepohnula dopředu. Nakonec jsem se rozhodla klub vyzkoušet, protože jsem cítila, že mi něco stále uniká. Musím říct, že to bylo dobré rozhodnutí. Tréninky jsou skvěle připraveny a obsahují opravdu hodnotné informace, které se dají hned aplikovat. Já nejvíce oceňuji to, že jsem si až tady uvědomila, jak musí všechno na sebe jednoznačně navazovat. Takže jestli někdo tápe jako já, je mentoring klub to jasná volba.

Ivana Metelkováivanametelkova.cz

"Nebudete chápat, jak to může být tak jednoduché..."

Volám sa Zuzana a som projektový manažér. Veci ohľadom návykov, komunikácie, motivácie a t.p. by som vďaka svojej profesii mala mať hlboko v krvi. Avšak až PZE klub mi objasnil čo som robila zle a aký efekt a dopady to malo na ďalšie veci. Vďaka PZE klubu dokážem plánovať aj svoje vlastné projekty a ísť do akcie. Spočiatku to bolo len o tom „Pozriem sa, však vystúpiť môžem kedykoľvek a dovtedy sa snáď niečo zmení“. Až vnútri klubu som pochopila pravidlo „30 dennej výzvy“, prečo a ako vplýva na moju hlavu a odhodlanie. Nikdy som nedokázala pozerať v kľude video dlhšie ako 20 minút. Nudilo ma to. V PZE klube ale hltám tréning za tréningom a viem tie veci aplikovať do praxe. Viem ako, lebo Pavel myslí presne rovnako ako ja (všetko kresliť a písať- ááánoooooo 🙂 ). Členstvo v klube odporúčam všetkým, ktorí hľadajú motiváciu a silu sami v sebe. Pavel vás povedie a za pár dní nebudete chápať, ako to môže byť tak jednoduché. A popritom si tempo určujete sami! Nie ste viazaní a zrušiť členstvo môžete kedykoľvek, aj keď- varujem vás- PZE klub je veľmi návykový!

Zuzana Klaučováprojektový manažer

Naskočte dnes na palubu AKCELERÁTORU
pro váš online byznys...

1-klik a za minutku jste uvnitř!

Vstupte jen za 1.990 Kč/měsíc

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST zaručena

Máte stále otázky?

Přemýšlíte, zda je Mentoring klub Placen za svou existenci pro vás? Odpovědi naleznete zde...

OTÁZKA: V čem se liší MENTORING KLUB od jiných tréninků Pavla Říhy?

Mentoring klub Placen za svou existenci™ je uzavřenou členskou sekcí pro podnikatele, kteří se od Pavla chtějí učit, jak se živit tím, co je baví, vydělávat peníze a zároveň měnit svět. V členské sekci klubu Pavel každý týden sdílí zbrusu nové know-how a členové klubu proto mají nejaktuálnější info o tom, co funguje právě teď. Kromě nových lekcí, screencastů, rozhovorů s experty a živých vysílání - které přibývají každým týdnem - zde můžete najít také starší lekce z tréninků Placen za svou existenci, Podnikatel za 10 dní a dalších...

OTÁZKA: Proč se učit zrovna od Pavla?

Každoročně Pavel investuje stovky tisíc korun do vzdělání od nejlepších marketérů světa (jako Brendon Burchard, Frenk Kern, Russell Brunson, Ryan Deiss či Tony Robbins), provedl řadu marketingových experimentů a prodal více než 10 tisícům klientů… Na základě těchto zkušeností Pavel hledá v nepřeberném množství různých technik ty, které se skutečně osvědčují v praxi…to nejlepší, co skutečně funguje na České a Slovenském trhu, Pavel poté učí v rámci členské sekce klubu Placen za sovu existenci™. Mentoring klub Placen za svou existenci™ je nejobsáhlejší databází Pavlových tréninků o online marketingu, a zároveň jediný způsob, jak za velmi nízký měsíční poplatek mít Pavlovu dlouhodobou podporu. Vše co v členské sekci klubu najdete, vychází z Pavlových zkušeností za poslední 4 roky, během kterých Pavel prodal online produkty a služby za více než 22 milionů Kč.

OTÁZKA: Co získám členstvím v MENTORING KLUBU?

Kromě 173+ video-lekcí, mp3, myšlenkových map, pracovních sešitů a desítek hodin hodnotného obsahu, které jsou všem členům k dispozici ihned po registraci, se můžete každý čtvrtek těšit na nový obsah. V MENTORING KLUBU na vás pravidelně čeká: Zaměření priorit na nejdůležitější věci v každé ze 4 fází podnikání. Nové video-lekce a pracovní sešity, aby vaše podnikání rostlo. Rozhovory s experty na konkrétní témata. Zpětná vazba a osobní zodpovězení otázek od Pavla Říhy každý měsíc v živém vysílání. Rozšiřující se seznam nástrojů a aplikací, které Pavel v podnikání využívá. Speciální slevy jen pro členy klubu na doporučované nástroje a aplikace. Screencasty, ve kterých se krok za krokem naučíte v praxi, jak doporučené nástroje používat. Uzavřená diskuze jen pro členy a aktivní komunita přímo v členské sekci. Váš osobní deník úspěchů a vyhlašování "úspěchu měsíce". Pravidelná 30 denní výzva o osobní konzultaci s Pavlem mezi čtyřma očima a další odměny. Katalog členů pro vzájemné propojení a nové spolupráce. A mnohem, mnohem víc...

OTÁZKA: Jsou všechny lekce k dispozici ihned?

Ihned k dispozici je vám v členské sekci více než 25+ tréninků na důležitá témata moderního podnikání, a v nich více než 173 video-lekcí, mp3, myšlenkové mapy, pracovní sešity... Další materiály a zbrusu nové lekce jsou zveřejňovány v členské sekci každý čtvrtek.

OTÁZKA: Co když budu mít v průběhu lekcí otázky?

Vaše otázky jsou vítány a jako člen mentoring klubu můžete své otázky položit Pavlovi v živém vysílání, kde vám vše osobně zodpoví. Zeptat se můžete také přímo v členské sekci klubu, kde je pro vás k dispozici nejen Pavel, ale také celá komunita dalších členů, se kterou můžete navázat spojení a vzájemně si pomoci. Každý měsíc běží v klubu také 30 denní výzva, kde můžete získat hodinovou konzultaci s Pavlem mezi 4 očima.

OTÁZKA: Jak často bude zveřejňován nový obsah?

Nový obsah je zveřejňován průběžně každý čtvrtek, a to po celou dobu trvání vašeho členství v klubu. Můžete se spolehnout, že obsah, který každý čtvrtek dostanete, bude zcela aktuální a dřív jste ho nikdy neviděli. Pravidelně na vás budou čekat nové video-lekce na klíčová témata podnikání a online-marketingu, rozhovory s experty z praxe, screencasty a konkrétní návody, živá vysílání a online mentoring s Pavlem.

OTÁZKA: Můžu téma nových lekcí ovlivnit?

Rozhodně ano! Členská sekce klubu obsahuje formulář, ve kterém můžete navrhnout témata budoucích lekcí. Návrhy si pravidelně procházíme a v případě zvýšené poptávky po určitém tématu, natočí Pavel na toto téma novou lekci, popřípadě pozve k důkladnému rozhovoru experta.

OTÁZKA: Co když mám jen málo času se klubu věnovat?

Pokud nyní vstoupíte, všech 173+ video-lekcí vám bude k dispozici po celou dobu vašeho členství v klubu. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… Zároveň - pro lepší orientaci v členské sekci - je součástí také přehledná nápověda, které lekce jsou pro vás obzvláště důležité v souvislosti s fází, ve které se vaše podnikání nachází. Pokud tedy zvažujete vstoupit, doporučujeme tak učinit nyní.

OTÁZKA: Co když zjistím, že klub není pro mě?

I to se občas stává... A proto je pro vás k dispozici rozšířená 30-denní garance vrácení peněz. Jak funguje? Počínaje uhrazením členského poplatku máte celých 30 dní na to, abyste si členství v klubu ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete z mentoring klubu nadšení a investice se vám vrátí mnohonásobně! Pokud však ne, jednoduše nám napište do 30 dnů od vaší objednávky e-mail na podpora@placenzaexistenci.cz a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze.

OTÁZKA: Jak můžu své členství v klubu zrušit?

Své členství v mentoring klubu Placen za svou existenci může kupující kdykoliv ukončit k tomu určeným formulářem v online členské sekci, nebo kontaktováním zákaznické podpory na adrese podpora@placenzaexistenci.cz. Ukončením členství v klubu je pravidelná platba za vaše členství zrušena a členský poplatek není dále účtován.

OTÁZKA: Odeslal jsem přihlášku, jaký je další postup?

Je to jednoduché! Jakmile vyplníte svou přihlášku do klubu Placen za svou existenci, budete přesměrováni na šifrovanou platební bránu GoPay. Zde svou platební kartou uhradíte členství za první měsíc a zároveň kartu autorizujete k opakované 30 denní platbě. To je vše. Do 10 minut od provedení platby vám na e-mail přijdou přístupové údaje ke členské sekci a vy se můžete ihned pustit do jednoho z 25+ tréninků uvnitř klubu.

Další otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu podpora@placenzaexistenci.cz nebo na telefonu +420 774 304 314. .

(Na telefonu jsme k dispozici od 9 do 18h. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.)

Nebuďte už na to sami! Těšíme se na vás...

Vstupte jen za 1.990 Kč/měsíc

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST zaručena

Kdy začnete vydělávat online,
když ne dnes?

+ 25 DALŠÍCH TRÉNINKŮ

Vstupte do Mentoring klubu a získejte ZDARMA celou sadu 25 tréninků pro výdělečné online podnikání + prvotřídní podporu. Nebuďte už na to sami! V PZE klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svou vizí potřebovat, ale také novou "online-marketingovou rodinu".