[říjen 2017] Co funguje skvěle právě teď?

Co funguje v online marketingu skvěle v říjnu 2017? Ne, není to email-marketing, ani sociální sítě. Je to něco mnohem lepšího!

Objevil jsem zbrusu nový marketingový kanál, která mi fakt velmi dobře funguje.
(Právě se zde rozdávají karty, a vidím v tom velký potenciál!)

Zatímco email-marketing a další druhy online marketingu stagnují, či dokonce přestávají fungovat, tak takhle věc trhá rekordy.

Umíte si představit, že by vaše newslettery četlo 90% lidí? Nebo že by 25% e-mailové databáze kliklo na váš odkaz uvedený v e-mailu?

Jsou to čísla zcela mimo realitu, souhlas? Nejspíš ano. A přesto jich už pár týdnů dosahuji…

Přečtení přes 90%? Míra prokliku přes 25%? Jako vážně. Nekecám…

“Jak to myslíš, Pavle? Vážně tvé emaily přečte 90% lidí a 25% klikne na odkaz?”

Otevíratelnost mých e-mailů je samozřejmě mnohem nižší. Tato čísla dosahuji jinde…

Přelomovou novinkou letošního roku je podle mně bezesporu “Messenger Marketing”.

Běžné zprávy na Facebooku, jen hromadně rozesláné tisícovkám přihlášených odběratelů.

“Cože, to jde, Pavle? Vytvořit si Messengerovou databázi?” “Poslat svým fanouškům zprávu přímo skrze FB Messenger?”

Ano, pro nás online podnikatele, je tohle vážně přelomová zpráva! Nejen, že je toto nově možné, ale první čísla ukazují, že to funguje fakt skvěle. A nejlepší zpráva ze všech?
Tady v Česku a na Slovensku to stále (téměř) nikdo nevyužívá…! 🙈

Pevně věřím, že ten, kdo chytne trend na začátku, hodně získá. Pamatujete si, když se pár let zpátky v email-marketingu rozdávaly karty? Tak tohle je stejné.

Aktuálně se na poli “Messengerových databází” rozdávají karty a je fajn být přitom. Možná je to příležitost získat vysoce aktivní publikum tam, kde získáte nejvíce pozornosti – na mobilu, na Facebooku, v kapse vašich zákazníků.

“Napiš zprávu, odešli… “CINK!”… a je ihned přečtená.” No nezní to skvěle?

Jaké by to bylo vytvořit si obří Messengerovou databázi dříve, než se vaše konkurence probere?

Protože teď máte příležitost. Chcete vidět v praxi, jak Messenger marketing funguje? A jak ho lze použít pro váš byznys? Připravuji živý online trénink.

Chcete o něm vědět více? Klikněte zde a přejdete do Messengeru, tam potvrďte tlačítkem “Pokračovat” a pošlu vám ihned odkaz na trénink, jak “Messenger marketing” v praxi pro váš byznys využít.

Pavel

P.S.: Vyzkoušejte v praxi, jak funguje “Messenger marketing”. Stačí kliknout tady a potvrdit tlačítkem “Pokračovat”. A do FB zprávy vám ihned přijde malá ukázka.

Pavel Říha
Pavel je online stratég & mentor, podnikatelům v oblastech zdraví, vztahů, financí a osobního růstu odhaluje chytré strategie, jak se díky internetu stát vyhledávaným expertem, pomoci mnohem více lidem a zároveň vydělat více peněz s menším úsilím [...] Přečtěte si Pavlův neuvěřitelný příběh zde >>
Komentáře