Vyzkoušejte Mentoring klub na 30 dní jen za 1 Kč!

Rozjíždíte ONLINE BYZNYS?

Skutečná "univerzita online podnikání" pod jedinou střechou? 431 nových přátel na stejné vlně? A osobní podpora od mentorů, kdykoliv se zaseknete na místě? Nebuďte už na svůj online byznys sami!

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 1.990 Kč 1.290 Kč/měsíc.
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

"Placen za svou existenci znamená být nadšený ze své práce,
plnit si sny a zároveň měnit svět." ~ Pavel Říha

Vstupem do Mentoring klubu získáte:

 • Ve více než 70 trénincích obdržíte ucelené know-how, jak vytvořit svůj online stroj na peníze, vydělávat 24/7 a začít žít svobodným životním stylem nezávislém na místě a čase.
 • Objevíte ty nejefektivnější online strategie dneška, díky kterým vytvoříte vlastní online byznys a začnete dosahovat nadprůměrných výsledků i s minimálním úsilím.
 • Po prvním přihlášení vás uvítá INTERAKTIVNÍ TEST, který vám dá doporučení speciálně pro váš byznys a pomůže vám se v desítkách trénincích klubu velmi rychle zorientovat.
 • Obdržíte přístup do DENÍKU ÚSPĚCHŮ, kde vás čeká zpětná vazba, podpora a dlouhodobá motivace k pravidelným každodenním krokům vpřed.
 • Podpoří vás živá KOMUNITA více než 431 podnikatelů - vašich nových online přátel - naladěných na tu stejnou vlnu jako vy.
Akce_JsmePZE_01.jpeg
 • Každý měsíc se potkáváme živě v Praze / Brně / dalších městech, navazujeme spolupráce, přátelství a sdílíme zkušenosti. A členové klubu mají přístup na setkání pouze za režijní náklady.
 • Vždy ve čtvrtek večer zveřejňujeme v klubu zbrusu nový obsah! Čekají vás ty nejaktuálnější video-tréninky, rozhovory, webináře a příklady z praxe, aby vaše podnikání rostlo.
 • V členské sekci naleznete skvěle zpracovaný trénink snad na každé téma online byznysu. Vždy najdete to, co zrovna nejvíc potřebujete, ale hlavně, už nikdy nebudete muset kupovat žádný jiný trénink! 🙂
 • Každý měsíc se živě připojíte k ONLINE MENTORINGU s Pavlem a dalšími mentory, ve kterém dostanete odpovědi na všechny své otázky a spolu s tím přímou zpětnou vazbu na váš web či projekt.
 • Mentoring klub je navržen tak, že pod jednou střechou naleznete neuvěřitelně ucelenou online univerzitu pro dlouhodobý růst vašeho podnikání: Know-how, nástroje i dlouhodobou profesionální podporu, ...
 • Nebudete na to sami! Kdykoliv se na něčem zaseknete, napíšete do diskuze se žádostí o podporu, nebo se kdykoliv pustíte do chatu osobně s Pavlem a dalšími zkušenými experty.
 • V mentoring klubu VŽDY zodpovíme vaše otázky! Zeptejte se na cokoliv a my uděláme všechno proto, abychom posunuli vaše podnikání o další krok vpřed.
 • Tvorbu stroje na peníze vám usnadní unikátní katalog 70+ nástrojů a aplikací, které vám pomůžou rozjet a zautomatizovat online byznys. Spousta z nich je zdarma, jsou nesmírně užitěčné, a jejich seznam jsme dávali dohromady dlouhé roky - nyní je váš! Hned teď!
 • Na ty nejdůležitější online nástroje pak vyjednáváme speciální slevy jen pro členy klubu. V klubu tak získáte např. software Smartemailing, Mioweb či FAPI na první 3 měsíce zcela ZDARMA.
 • Úžasná je také sekce EXPERTI, kde publikujeme každý měsíc rozhovory s experty na konkrétní oblasti online podnikání. Tato sekce překypuje reálnými zkušenostmi z praxe.
 • No, a drobná motivace navíc? Každý týden vyhlašujeme v členské sekci "POKROK TÝDNE" a každý měsíc zde běží 30 DENNÍ VÝZVA o osobní konzultaci s Pavlem Říhou mezi čtyřma očima.

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 1.990 Kč 1.290 Kč/měsíc. Své členství můžete kdykoliv zrušit.

PZE-klub-imac-cesta.png

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 1.990 Kč 1.290 Kč/měsíc.
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Tréninky v hodnotě 33.923 Kč ZDARMA!

[živé vysílání, 120-180 minut]
[6 video-lekcí, 123 minut]
[8 video-lekcí, 160 min]
[3 video-lekce, 31 minut]
[1 video-lekce, 54 min]
[1 video-lekce, 45 min]
[1 video-lekce, 17 min]
[10 video-lekcí, 100 minut]
[12 video-lekcí, 187 minut]
[1 video-lekce, 50 minut]
[13 video-lekcí, 251 minut]
[1 video-lekce, 40 minut]
[9 video-lekcí, 136 minut]
[8 video-lekcí, 138 minut]
[9 video-lekcí, 74 minut]
[1 video-lekce, 19 minut]
[5 video-lekcí, 59 min]
[3 video-lekce, 47 minut]
[strategický trénink, 1 video-lekce, 115 minut]
Na co v klubu zaměřit svou pozornost?
[21 video-lekcí, 141 minut]
[4 video-lekce, 42 minut]
[4 video-lekce, 78 minut]
[7 video-lekcí, 109 minut]
[3 video-lekce, 45 minut]
[1 video-lekce, 36 minut]
[5 video-lekcí, 58 min]
[10 lekcí, 181 min]
[7 video-lekcí, 40 minut]
[6 video-lekcí, 98 minut]
[1 video-lekce, 37 minut]
[4 video-lekce, 34 minut]
[7 video-lekcí, 105 minut]
[6 lekcí, 27 minut]
[5 video-lekcí, 53 min]

Obdržíte okamžitý přístup k know-how z praxe 30 milionového online byznysu...

Tréninky jsou vždy špičkově zpracované, v praxi ověřené a na praktických příkladech ilustrované. Jsou vždy 100% aktuální. Doplněny o myšlenkové mapy, pracovní sešity, checklisty, MP3 pro poslech na cestách a další materiály. Abychom drželi vysokou kvalitu tréninků, členové klubu můžou každý trénink ohodnotit 1-5 hvězdičkami. 

A průměrné hodnocení tréninků?  
 
(založeno na 3.251 hlasech u jednotlivých tréninků!)

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 1.990 Kč 1.290 Kč/měsíc. Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Získejte svou osobní pozvánku
do MENTORING KLUBU!

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 1.990 Kč 1.290 Kč/měsíc.
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

P.S.: Více než 431 z nás už společně jede na vítězné vlně... Kdy se přidáš ty?

Akce_JsmePZE_01.jpeg

Mentoring klub PLACEN ZA SVOU EXISTENCI vás podpoří dlouhodobě na cestě za vaším výdělečným online podnikáním. Nebuďte už na to sami! V PZE klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svou vizí potřebovat, ale také novou "online-marketingovou rodinu"...