Trénink zdarma: Jak být Placen za svou existenci

LEKCE 1: 5 strachů, které vám brání stát se expertem

STRACH Z NEJISTOTY ...... 1min 45s
STRACH Z PŘEKÁŽEK ...... 4min 54s
STRACH Z NEDOKONALOSTI...... 7min 25s
STRACH Z KRITIKY ...... 12min 22s
STRACH Z NEZÁJMU ...... 16min 8s

LEKCE 2: Jak proměnit obyčejný nápad v BESTSELLER

SKVĚLÝ NÁPAD ...... 0min 43s
SKVĚLÝ PRODUKT ...... 6min 17s
SKVĚLÝ MARKETING...... 14min 33s
SKVĚLÝ ZÁŽITEK ...... 20min 45s
SKVĚLÁ KOMUNITA ...... 25min 22s

LEKCE 3: Tajemství lídrů, jak PRODÁVAT svou existenci

NEMLUVTE MAĎARSKY ...... 1min 15s
HLÍDEJTE SI 10 VTEŘIN ...... 4min 36s
VEZMĚTE SI KONTAKT...... 7min 25s
ZÍSKEJTE DŮVĚRU ...... 10min 23s
INSPIRUJTE 3 PŘÍBĚHY ...... 14min 45s
NABÍDNĚTE ŘEŠENÍ ...... 24min 20s

AKČNÍ PLÁN: Jak proměnit vášeň v ziskový online byznys

⓵ DEFINUJ SVOU VIZI ...... 7min 37s
⓶ VYTVOŘ ZISKOVÝ PRODUKT ...... 20min 25s
⓷ PUSŤ DO SVĚTA PRODUKT ZDARMA...... 1h 00m 24s
⓸ VYTVOŘ SI AUTORSKOU PLATFORMU ......1h 08m 47s
⓹ JAK VYDĚLAT 1.000.000+ KČ ROČNĚ ......1h 24m 55s
⓺ PŘEKÁŽKY, KTERÉ STOJÍ V CESTĚ ......1h 39m 54s

Ještě mnohem víc vás čeká v Mentoring klubu PLACEN ZA SVOU EXISTENCI!

V členské sekci Mentoring Klubu, do které vás již brzy pozvu, získáte praktické víc než 164 praktických tréninků (a tedy celé stovky video-lekcí) na témata podnikání a online marketingu...

 • Jak vytvořit blog, který 24/7 přitahuje klienty
 • Vstupní stránka s 47% konverzí
 • Efektivní produkt zdarma
 • Dokonalý produkt, o který se lidé poperou
 • Umění prodeje (nejen pro ty, co neradi prodávají)
 • 3 tajemství k znásobení zisku na internetu
 • Tvorba webu (dokonce i pro technické antitalenty)
 • Získej první návštěvníky na svůj web
 • Strategie "GENERÁTOR NÁVŠTĚVNOSTI"
 • Facebook reklama pro začátečníky
 • Hvězdná stránka na Facebooku
 • Jak budovat značku, získat skalní fanoušky a jejich doporučení
 • Správa webu ve WordPressu
 • Základy SEO optimalizace
 • Email, který budou lidé číst
 • Nalezni svou vášeň
 • Zbav se strachu z podnikání a objev svou sebedůvěru
 • 2x Méně práce, 3x více peněz...aneb 100% produktivita
 • Najdi nápad a proměň ho v byznys

A mnohem, mnohem víc...

Co říkají členové mentoring klubu?

"Tréninky jsou skvěle připraveny..."

Jmenuji se Ivana Metelková a na svém webu učím lidi, jak poznávat krásné Jeseníky očima domorodce a inspiruji je k jejich objevování. Na tomto projektu jsem již nějaký čas pracovala, ale stále jsem neméla jasno, jak ho pořádně uchopit. A pak jsem narazila na Pavla Říhu a jeho mentoring klub. Napřed jsem váhala, protože jsem již prošla nekolik kurzů a vlastně jsem se nepohnula dopředu. Nakonec jsem se rozhodla klub vyzkoušet, protože jsem cítila, že mi něco stále uniká. Musím říct, že to bylo dobré rozhodnutí. Tréninky jsou skvěle připraveny a obsahují opravdu hodnotné informace, které se dají hned aplikovat. Já nejvíce oceňuji to, že jsem si až tady uvědomila, jak musí všechno na sebe jednoznačně navazovat. Takže jestli někdo tápe jako já, je mentoring klub to jasná volba.

Ivana Metelková, ivanametelkova.cz

"Oceňuji Pavlův osobní přístup, dává zpětné vazby a rady nad zlato..."

Klub Placen za svou existenci mě překvapil svojí uceleností, četnými tréninky a zajímavými rozhovory, které se nezaměřují pouze na jeden aspekt online podnikání, ale provázejí opravdu vším. Ať už jste začátečník nebo máte rozjeté podnikání, každý si tu najde to své a ještě něco navíc. Velmi oceňuji Pavlův osobní přístup, naplno se nám věnuje, dává nám zpětné vazby a rady nad zlato! Zálěží mu na tom, aby jsme uspěli a je to na jeho práci i výsledcích vidět!

Šárka Wasylyszynováalternativní veterinární medicína

"PZE klub mě motivuje k systematické práci na mém podnikání..."

Jmenuji se Kateřina Neubauerová, jsem sociální pedagog, terapeut. Již delší dobu jsem cítila, že potřebuji zevní motivaci, něco, někoho, kdo mě v podnikání postrčí. PZE klub mě motivuje k systematické práci na mém podnikání. Když pracuji už neskáču z místa na místo, ale jedu po jedné linii toho, co mám udělat, až to dokončím, naplánuji další akci. A je super, že se tu mohu podělit o zkušenosti s dalšími lidmi, kteří řeší stejné problémy. Vidím u nich, že to má smysl, přestože sama mám občas krizi. Myslím, že bez členství v PZE klubu bych to už dávno vzdala a místo podnikání si hledala práci. Komu bych členství v klubu doporučila? Doporučuji ho kamarádkám, které na sobě také pracují a chtějí se pohnout pracovně z místa a které dělají to co dělají srdcem a s nadšením. Před vánoci jsem ho zrovna doporučila paní, které končí kamenný obchod s hračkami. Že by mohla svou vizi prodeje hraček zrealizovat právě přes internet. Moc pěkně o nich mluví a je vidět, že nerazí heslo konzumu, ale naopak. Takových lidí je škoda, když končí.

Mgr. Kateřina Neubauerovásociální pedagog, lektorka kurzů empatického rodičovství a kurzů šátkování

"Na jednom místě jsem našel tréningy, které moje podnikání katapultovali o dva levely výše..."

Členstvo v klube PZE považujem za jedno z najlepších rozhodnutí aké som urobil. Na jednom mieste som našiel všetky potrebné tréningy, tipy, rady a návody, ktoré moje podnikanie katapultovali vo všetkých oblastiach o dva levely vyššie. Za obrovskú výhodu považujem skutočnosť, že tréningy nie sú iba jedného zamerania, ale našiel som tu tréningy pre všetky oblasti potrebné k tomu, aby som napredoval. Jednoznačne odporúčam.

Martin Štubňazakladateľ portálu 96boats.com

"Stálá podpora od Pavla, jeho týmu a ostatních členů programu..."

Jmenuji se Stanislava Vondráčková. Jsem průvodce na cestě k pozitivní změně. Do Mentoring klubu PZE jsem vstoupila, protože jsem se rozhodla rozběhnout on-line podnikání. Díky tréninkům mi dochází, co jsem dělala špatně a proč mé předchozí výsledky nebyly podle mých představ. V každé lekci nacházím nové užitečné informace (např. efektivní produkt zdarma, rozhovor s Tomášem Lukavcem, vstupní stránka s 47% konverzí, síla nedokonalosti). Jedinečnou výhodou PZE klubu je stálá podpora Pavla, jeho týmu a ostatních členů v programu. Postupné vysvětlení jednotlivých témat bez složitostí je příležitostí pro nás dříve narozené, pro ty co s on-line začínají i pro ty, kteří chtějí dostat své podnikání na vyšší úroveň. PZE klub může být startem i zázemím pro všechny, kteří se rozhodli jít za svým cílem a využít k tomu on-line prostředí.

Stanislava Vondráčkováprůvodce na cestě k pozitivní změně

"Nebudete chápat, jak to může být tak jednoduché..."

Volám sa Zuzana a som projektový manažér. Veci ohľadom návykov, komunikácie, motivácie a t.p. by som vďaka svojej profesii mala mať hlboko v krvi. Avšak až PZE klub mi objasnil čo som robila zle a aký efekt a dopady to malo na ďalšie veci. Vďaka PZE klubu dokážem plánovať aj svoje vlastné projekty a ísť do akcie. Spočiatku to bolo len o tom „Pozriem sa, však vystúpiť môžem kedykoľvek a dovtedy sa snáď niečo zmení“. Až vnútri klubu som pochopila pravidlo „30 dennej výzvy“, prečo a ako vplýva na moju hlavu a odhodlanie. Nikdy som nedokázala pozerať v kľude video dlhšie ako 20 minút. Nudilo ma to. V PZE klube ale hltám tréning za tréningom a viem tie veci aplikovať do praxe. Viem ako, lebo Pavel myslí presne rovnako ako ja (všetko kresliť a písať- ááánoooooo 🙂 ). Členstvo v klube odporúčam všetkým, ktorí hľadajú motiváciu a silu sami v sebe. Pavel vás povedie a za pár dní nebudete chápať, ako to môže byť tak jednoduché. A popritom si tempo určujete sami! Nie ste viazaní a zrušiť členstvo môžete kedykoľvek, aj keď- varujem vás- PZE klub je veľmi návykový!

Zuzana Klaučováprojektový manažer