Nebuďte už na svůj online byznys sami!

Vstupte na "univerzitu online podnikání" a získejte vše pod jednou střechou:

 • Komplexní sadu 25+ tréninků "Placen za svou existenci"
 • 431 nových přátel na stejné vlně
 • Pavlovu osobní podporu pro rychlý růst vašich výsledků

A mnohem, mnohem víc...

ZÍSKAT POZVÁNKU

Vstupem do Mentoring Klubu obdržíte za 33.923 Kč ZDARMA 
okamžitý přístup k těmto 25+ tréninkům:

[živé vysílání, 120-180 minut]
[8 video-lekcí, 160 min]
[3 video-lekce, 31 minut]
[1 video-lekce, 17 min]
[10 video-lekcí, 100 minut]
[12 video-lekcí, 187 minut]
[1 video-lekce, 50 minut]
[13 video-lekcí, 251 minut]
[1 video-lekce, 40 minut]
[9 video-lekcí, 136 minut]
[8 video-lekcí, 138 minut]
[9 video-lekcí, 74 minut]
[1 video-lekce, 19 minut]
[5 video-lekcí, 59 min]
[3 video-lekce, 47 minut]
[strategický trénink, 1 video-lekce, 115 minut]
Na co v klubu zaměřit svou pozornost?
[21 video-lekcí, 141 minut]
[4 video-lekce, 42 minut]
[4 video-lekce, 78 minut]
[7 video-lekcí, 109 minut]
[3 video-lekce, 45 minut]
[1 video-lekce, 36 minut]
[5 video-lekcí, 58 min]
[10 lekcí, 181 min]
[7 video-lekcí, 40 minut]
[6 video-lekcí, 98 minut]
[1 video-lekce, 37 minut]
[6 lekcí, 27 minut]
[5 video-lekcí, 53 min]

Jaké by to bylo jet společně na vítězné vlně? Uvnitř na vás čeká 431+ nových přátel. Veškeré know-how pod jedinou střechou. K tomu všemu prvotřídní, osobní a dlouhodobá podpora!

Co získáte vstupem do Mentoring klubu?

⓵ Obdržíte přístup k nejlépe fungujícím ONLINE STRATEGIÍM dneška, které byly ověřeny na CZ/SK trhu v praxi 23-milionového byznysu

Měníte svou vášeň v online byznys? Pomáháte lidem zdokonalit podnikání, zlepšit zdraví, vztahy či finanční situaci? Chcete získat víc klientů přes internet, tvoříte blog nebo vlastní online produkt? Potom vám to, co se zde naučíte ušetří roky času, a pomůže vašemu podnikání raketově růst.

⓶ Při vstupu do klubu vás přivítá TEST VAŠEHO PODNIKÁNÍ, který vám dá INDIVIDUÁLNÍ ODPOVĚDI, jak posunout vaše podnikání vpřed

Od Pavla zde dostanete konkrétní rady a tipy na tréninky, se kterými začít, abyste se - vzhledem k fázi vašeho podnikání - posunuli rychle o velký skok dopředu.

⓷ Po prvních 3 dnech se s vámi Pavel spojí osobně přes klubový chat. Zeptá se vás, proč jste tady, zodpoví otázky a nasměruje k výsledkům...

Tento chat je vaším přímým napojením na Pavla a další experty. Můžete ho používat kdykoliv, když budete potřebovat. Na své online podnikání nebudete sami a kdykoliv se na něčem zaseknete, obdržíte podporu či zpětnou vazbu od zkušených mentorů.

⓸ V členské sekci vás čeká nejširší CZ/SK knihovna 25+ tréninků o online podnikání

Tréninky jsou vždy špičkově zpracované, v praxi ověřené a na praktických příkladech ilustrované. Jsou vždy 100% aktuální. Doplněny o myšlenkové mapy, pracovní sešity, checklisty, MP3 pro poslech na cestách a další materiály. Abychom drželi vysokou kvalitu tréninků, členové klubu můžou každý trénink ohodnotit 1-5 hvězdičkami. 

A průměrné hodnocení tréninků?  
 
(založeno na 3.251 hlasech u jednotlivých tréninků!)

⓹ Každý čtvrtek obdržíte zbrusu nový obsah na aktuální téma, které členové klubu právě řeší

Díky každodenní komunikaci uvnitř klubu, má Pavel skvělý přehled o tom, jaké překážky členové klubu aktuálně řeší. No, a právě tomu se přizpůsobuje nový obsah! Pokud tedy v klubu sdílíte svůj problém a záhy se objeví nový trénink přesně na to vaše téma, věřte, že to není náhoda!

⓺ Zapojíte se do komunity stejně smýšlejících lidí, která vám otevře zcela nové dveře a přinese do života nečekané možnosti

Říkal jsem, že nebudete sami? Přátelství a spolupráce, které vznikají zde v klubu, už dávno přerostla hranice členské sekce. PZE klub žije! Nejen, že se v klubu členové vzájemně podporují, radí si a dávají si zpětnou vazbu. Ale díky katalogu členů navazují i osobní kontakty - napíšou si email, volají si, scházejí se na kávu, spojují své síly a vytváří dohromady zcela nové projekty. Jaké by to bylo mít takovou komunitu kolem sebe? Zapomeňte na tréninky, kde na vaše příspěvky nikdo neodpoví. Uvnitř klubu čeká přes 431 podnikatelů naladěných na podobnou vlnu jako vy!

⓻ K maximální efektivnitě a plné automatizaci vašeho byznysu vám pomůže katalog 70+ nástrojů a aplikací, který Pavel dával dohromady roky

V rámci členské sekce naleznete dlouhé roky vytvářený seznam 70+ ověřených nástrojů a aplikací, které je úžasné v praxi využívat k maximalizaci zisků, automatizaci a rozvoji online byznysu. Zároveń pro vás sjednáváme ZVÝHODNĚNÉ CENY JEN PRO ČLENY KLUBU.

⓼ Budete mít k dispozici strategický "POHLED Z VRCHU". Přesnou mapu, podle které pak budete postupovat krok-za-krokem k úspěchu...

Důležité zmínit, že tréninky v klubu na sebe navazují a společně tvoří velmi chytře promyšlený celek. Pokud chcete uspět, je potřeba následovat ověřenou mapu a poskládat byznys do podoby, která funguje.Přesně k tomu vás povede Pavel uvnitř klubu. Nenechá vás sejít z cesty. Povede vás za ručičku k výsledkům.

⓽ S Pavlem budete ve spojení nejen skrze chat, ale také ŽIVĚ skrze ONLINE MENTORING

Pavel a ostatní experti pořádají pravidelná živá vysílání, ve kterých zodpoví všechny vaše otázky. Jsou to 2-3 hodiny věnované pouze členům klubu, ve kterých se můžete na cokoliv zeptat, ale i požádat o konkrétní zpětnou vazbu na váš web. V tom případě nasdílí Pavel obrazovku a přímo na vašem webu ukáže, co konkrétně zlepšit. Právě tato přímá zpětná vazba je pro mnohé členy klubu neuvěřitelně přínosná...

⓵⓪ A abyste neztráceli motivaci jít kupředu rychleji, každý měsíc soutěžíme o OSOBNÍ KONZULTACI s Pavlem Říhou a další ceny...

Budování úspěšného online podnikání jsme proměnili v zábavnou hru. Každý měsíc v klubu běží 30-denní výzva. Za aktivní účast v klubu a pokroky, které uděláte, získáváte body. Tyto body poté proměníte za osobní konzultaci s Pavlem, knížky, popř. další odměny. 

ZÍSKAT POZVÁNKU

Znásobte své výsledky díky členství v
MENTORING KLUBU!

Pomohu vám "nakoupnout" váš byznys!

Mou vizí je předat vám na jednom místě vše, co bych si přál vědět, když jsem s online podnikáním začínal. Připravil jsem unikátní členskou sekci, která již teď obsahuje přes 20 obsáhlých online tréninků na témata, která jsou pro vaše podnikání klíčová.

Ale POZOR! Mentoring klub není online trénink, jak ho znáte. Od klasických online tréninků se mentoring klub liší víc, než byste čekali. Byl vymyšlen tak, aby vás na vaší cestě DLOUHODOBĚ podporoval, pomohl vám posouvat se z jedné fáze do druhé až do chvíle, kdy vytvoříte podnikání, které vám dává SMYSL a zároveň SVOBODU. V členské sekci klubu s vámi budu já i celá komunita, a budu zde s vámi každý týden sdílet nejnovější trendy, principy i ověřené postupy.

Od A do Z vše pro růst vašeho online byznysu

Mým osobní cílem je starat se o členy MENTORING KLUBU na takové úrovni, že už žádný jiný trénink o podnikání nebudou potřebovat. Chci vytvořit největší komunitu podnikatelů, co vzájemně sdílí vizi být "Placeni za svou existenci", pomáhají si a zároveň sami rozhodují, co by se chtěli v příštích lekcích naučit.

Kromě 173+ video-lekcí, empétrojek, myšlenkových map, pracovních sešitů a desítek hodin hodnotného obsahu, které jsou všem členům k dispozici ihned po registraci, se členové můžu těšit na zbrusu NOVÝ OBSAH KAŽDÝ ČTVRTEK... Čekají vás nové lekce, webináře, rozhovory s experty, či screencasty o tom, jak pracovat s kontrétními nástroji.

V MENTORING KLUBU na vás pravidelně čeká:

 • Zaměření priorit na nejdůležitější věci v podnikání v každé ze 4 fází
 • Nové video-lekce a pracovní sešity, aby vaše podnikání rostlo
 • Rozhovory s experty na konkrétní témata
 • Zpětná vazba od Pavla Říhy každý měsíc v živém ONLINE MENTORINGU
 • Seznam 70+ nástrojů a aplikací, které Pavel v podnikání využívá
 • Speciální slevy jen pro členy klubu na doporučované nástroje a aplikace
 • Screencasty, ve kterých se naučíte jak používat online nástroje v praxi
 • Uzavřená diskuze jen pro členy a aktivní komunita přímo v členské sekci
 • Váš osobní deník úspěchů a vyhlašování "úspěchu měsíce"
 • Pravidelná 30-denní výzva o osobní konzultaci s Pavlem mezi čtyřma očima a další odměny
 • Katalog členů pro vzájemné propojení a nové spolupráce
 • A mnohem, mnohem víc...

Příštích 30 dnů se naučíte o podnikání víc než za celé roky na vysoké škole...

Nečekejte nudnou teorii. Faktem je, že cokoliv v mentoring klubu naučíte, jsem ověřil v praxi reálného byznysu.

Na rozdíl od mnohých "expertů online marketingu" jsem nezačal svoje podnikání tím, že bych učil, jak online marketing dělat. Vytvořil jsem fungující online byznys v jiném oboru, a teprve když jsem uspěl, začal jsem své postupy z praxe sdílet s ostatními.

Častý problém podnikatelů při online marketingu je, že následují zastaralé postupy a rady, které dávno nejsou platné. Aktuálně investuji stovky tisíc korun do tréninků od nejlepších marketérů světa. Pozoruji nové trendy online marketingu dřív než přijdou do Česka a na Slovensko, protože být v podnikání o krok napřed je nesmírně důlelžité. A na internetu to platí dvojnásob!

Obrovský čas, finance i energii vynakládám na to, abych nové trendy, které se naučím, co nejdříve otestoval. Ne vše co funguje v zahraničí, funguje i u nás, a proto je důležité vše ověřit v praxi.

No a to, CO FUNGUJE NA CZ/SK INTERNETU SKVĚLE, právě o to se chci s vámi každý týden dělit uvnitř klubu, abyste ty nejnovější postupy a trendy mohli začít používat dlouho před konkurencí.

V členské sekci klubu budeme pravidelně v kontaktu a dám vám svoji zpětnou vazbu. Určíme si priority a začneme na nich pracovat!

Získejte svou osobní pozvánku
do MENTORING KLUBU!

ZÍSKAT POZVÁNKU

 ZÍSKEJTE SVOU POZVÁNKU ZDE

Kdy začnete plnit své sny, když ne dnes?

Mentoring klub PLACEN ZA SVOU EXISTENCI vás podpoří dlouhodobě na cestě za vaším výdělečným online podnikáním. Nebuďte už na to sami! V PZE klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svou vizí potřebovat, ale také novou "online-marketingovou rodinu".

ANO, chci pozvánku do klubu!